Sliktā holesterīna līmeņa pazemināšana četrās dienās ar dabas līdzekļu palīdzību

Sliktā holesterīna līmeņa pazemināšana četrās dienās ar dabas līdzekļu palīdzību

Holesterīnu var raksturot kā vaska konsistences vielu, kas atrodas asinīs un tas ir nepieciešams normālai organisma funkcionēšanai.
Mēs visi zinām par bīstamību veselībai, ko izraisa pārāk augsts holesterīna līmenis. Tāpēc mēs piedāvājam dažus mājās pagatavojamus līdzekļus, kas ne tikai palīdzēs kontrolēt holesterīna līmeni, bet arī šķīdinās holesterīna nogulsnes uz artēriju sieniņām. Šie līdzekļi ir droši lietošanai un neizraisa nekādus blakus efektus.

Sliktā holesterīna samazināšanas līdzekļi:

Līdzeklis ar medu

Sāksim ar kaut ko saldu – ar medu. Tas ir bagāts ar minerālvielām un vitamīniem, bet pret novecošanas līdzekļi kas ir medus sastāvā padara to par lielisku ieroci pret holesterīnu.
Ņemat medu un mazliet dzeramā ūdens. Pievienojiet ūdenim vienu ēdamkaroti medus. Varat pievienot desmit pilienus ābolu etiķa. Dzeriet šo šķīdumu katru rītu, lai uzturētu savu holesterīnu vajadzīgajā līmenī.

Kokosriekstu eļļa

Arī tā tiek uzskatīta par holesterīna kontroles līdzekli. Kokosriekstu eļļa ir bagātināta ar laurīnskābi, kas palīdz paaugstināt labā holesterīna līmeni. Te nebūs kāda konkrēta recepte, vienkārši iekļaujiet kokosriekstu eļļu savā ikdienas ēdienkartē. Nelietojiet rafinētu kokosriekstu eļļu!

Apelsīnu sula

Apelsīnu sula ir bagāta ar vitamīnu C un flavonoīdiem. Dzeriet divas glāzes sulas dienā, lai pazeminātu holesterīna līmeni līdz 11%.
Papildiniet savu ēdienkarti ar apelsīnu sulu un padariet par ikdienas ieradumu izdzert vismaz 750 ml apelsīnu sulas dienā, ja jūsu analīzes uzrāda, ka holesterīna līmenis ir pārāk augsts.

Kurkuma

Kurkumu izmanto tās antiseptisko īpašību dēļ. Senos laikos to izmantoja brūču dziedēšanai, bet jūs varat to izmantot holesterīna līmeņa pazemināšanai. Arī šeit nav īpašās receptes. Pievienojiet kurkumu ēdienam un dārzeņu salātiem. Tas palīdzēs novērst jūsu holesterīna problēmu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!