Šīs lietas ik dienu izsūc jūsu enerģiju

Šīs lietas ik dienu izsūc jūsu enerģiju

Parasti, ikdienišķi iemesli jūsu nogurumam un slimībām.

Darba diena ir galā, jūs atnākat mājās un bezspēkā iekrītat dīvānā. Kur gan palikusi visa dzīvīgā enerģija, kuras no rīta bija pārpārēm? Izlietojamās enerģijas precīza uzskaite ir ne mazāk svarīga kā finansu lietu sakārtošana, pareizs uzturs un fizisko aktivitāšu uzturēšana. Lai pa tukšo netērētu savu enerģiju, nepieciešams pirmām kārtām noteikt, kur tā aiziet, un pēc tam sastādīt enerģijas sadalīšanas optimizācijas plānu un sekot tam. Tas ir svarīgi, jo iekšējās enerģijas trūkums var novest pie dažādām kaitēm un slimībām.

1.Līdz galam nepadarītas lietas

Slinkuma, garlaicības vai nevēlēšanās dēļ pamesti darbi noved pie enerģijas noplūdes, kas nemanām koncentrējas uz lietām, ko jūs neesat pabeiguši. Dažiem cilvēkiem šīs lietas parādās sapņos, lai atgādinātu par to svarīgumu. Tieši tāpēc nevajadzētu ķerties pie lietām, kurām jums nav ne laika, ne vēlēšanās. Uz šādām lietām attiecas neizpildīti solījumi un neatdoti parādi.

2.Meli

Jo lielāki meli, jo lielāka enerģija tiek tērēta to pasniegšanai: jāpārdomā tik daudz detaļu, lai jūs nepieķertu melos, ka tas nogurdina pat vairāk, nekā vagonu kraušana. Centieties būt maksimāli godīgi pret tuviniekiem, paziņām un paši pret sevi - dzīvot kļūs vienkāršāk un enerģijas radīsies vairāk.

3.Bailes, naidīgums, neuzticēšanās

Bailes, tāpat kā meli, paņem daudz enerģijas. Neuzticēšanās cilvēkam vai naidīga attieksme arī liek organismam strādāt stresa režīmā. Atcerieties, ka visas emocijas ir atkarīgas no tā, kā jūs uztverat konkrēto situāciju un pasauli kopumā. Strādājiet ar sevi, un jūs iemācīsieties taupīt savu enerģiju.

4.Nepietiekams kontakts ar dabu

Dzīve lielpilsētā izsūc pati no sevis: ne mirkli nav klusuma, nav iespējams pabūt atstatus no problēmām, nepietiekama atrašanās tīrā gaisā un dabā. Koki, zāle, putnu balsis - tas viss uzlādē jūs ar enerģiju, bet auksta uz bezpersoniska pilsēta izsūc to, padarot jūs par izspiestu citronu.

5.Pārdzīvojumi un pārslodze

Organisms tērē daudz dzīvīgās enerģijas, strādājot pārslodzes vai stresa režīmā. Nav nevienas organisma sistēmas, uz kuru stress neatstātu negatīvu iespaidu.

6.Sarunas ne par ko

Kādēļ tērēt savu enerģiju sarunām, no kurām nav labuma ne jums, ne jūsu sarunu biedram? Tāda pļāpāšana tērē gan jūsu enerģiju, gan laiku. Tāpēc, ja jūs jūtiet, ka sarunai nav nekādas jēgas, nekautrējieties un izbeidziet to. Atcerieties: dzīve ir pārāk īsa priekš tukšas runāšanas.

7.Aizvainojumi

Neprasme piedot, pieradums sevī turēt naidu un aizvainojumu - tās laikam ir sliktākās cilvēka īpašības. Negatīvās emocijas izvelk no mums dzīvo enerģiju un barojas no tās, izaugot līdz milzīgiem apjomiem. Ja jūs nespējat cilvēkam piedot kādu rīcību, tad atcerieties, ka pirmām kārtām nodarāt pāri sev: savai psihei, fiziskajai veselībai un enerģijas rezervēm.

8.Neizgulēšanās

No kurienes gan smelties enerģiju, ja jūs neatpūšaties ne garīgi, ne fiziski? Bioritmu kļūme rada organismā neizpratni: tas vairs nesaprot, kā tikt galā ar saviem uzdevumiem bez stingra darba un atpūtas grafika, tas nesaprot, kāpēc ierastajā darba ritmā viss ir mainījies, un ar laiku sarīko streiku.

9.Kaitīgie ieradumi

Organismam kaitē ne tikai alkohols, nikotīns un narkotikas. Pastāv daudz kaitīgu ieradumu, kurus mēs esam raduši neievērot: pārēšanās, kaitīgu produktu lietošana, ieradums negatīvi uztvert notiekošo, visas pasaules vainošana savās nelaimēs utt. Jo sliktāk jūs ēdat, jo organismam ir grūtāk izvadīt toksīnus, tāpēc šādi ēšanas ieradumi bieži noved pie aknu un nieru saslimšanām. Ieradums negatīvi domāt noved pie nervu sistēmas darbības traucējumiem.

10.Ārējie faktori un slimības

Pastāv ārēji faktori, kurus ietekmēt nav mūsu spēkos. Tomēr apturēt iekšējās enerģijas noplūšanu, ja atrodamies nepatīkamu cilvēku sabiedrībā, var katrs! Galvenais ir nedusmoties, bet mierīgi izbeigt sarunu vai strīdu ar nepatīkamo cilvēku, nedodot viņam iespēju priecāties par jūsu ievainojamību.

Padoms: ja jums ir grūti sekot savai iekšējai enerģijai, rīkojieties ar to tāpat kā ar finansēm. Sastādiet enerģētisko tēriņu sarakstu un padomājiet, kur jūs šos tēriņus variet ierobežot, un kur tieši pretēji - palielināt noderīgu lietu veikšanai. Tā jūs spēsiet līdzsvarot savu dzīvi un jums būs vairāk spēka lielām lietām!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!