Šīs 3 Zodiaka zīmes ir enerģētiskie vampīri! Esiet uzmanīgi ar viņiem

Šīs 3 Zodiaka zīmes ir enerģētiskie vampīri! Esiet uzmanīgi ar viņiem

Kad jūs sākat veidot attiecības, gan romantiskas, gan draudzīgas, tad loģiski, ka vēlaties no tām gūt laimi, prieku un mīlestību, kā arī kopīgas jaukas atmiņas. Taču pēkšņi viss sāk brukt - attiecības sāk līdzināties murgam, jo labais draugs vai mīļotais cilvēks no jums izsūc visus spēkus, pēc sarunas ar viņu jūs jūtaties iztukšots, bet pēc kopīgi pavadīta laika - pavisam bez spēka. Astroloģiski ir 3 Zodiaka zīmes, kuru pārstāvju ir enerģētiskie vampīri.

AUNS

Auns ir apveltīts ar spēcīgu raksturu un gribasspēku, nomācot savu draugu vai otro pusīti. Viņš var būt rupjš, teikt tādu patiesību, kas ievaino, nesaudzējot sava tuvākā jūtas. Nekad neminstinās, pirms sacīt, ko viņš par jums domā., pat saprotot, kā tas jums var kaitēt. Tādā veidā Auns nomierina savu impulsīvo dabu, nemaz nepārdzīvojot, ka jūs pēc viņa vārdiem vai rīcības varētu justies iztukšots un nospiests. Viņš prasmīgi izved jūs no pacietības un milzīgā ātrumā izpumpē no jums enerģiju. Un kad jūs no aizvainojuma sākat raudāt, viņam atveras otrā elpa, viņš it kā mielojas ar jūsu ciešanām.

JAUNAVA

Jaunava tiecas pēc pilnības it visā, tāpēc otrai pusītei ir jābūt ideālai. Jaunava savam draugam vai partnerim līdzās sev liek justies kā nevērtīgam neveiksminiekam. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr atceras jūsu kļūmes un pie izdevības jums par to atgādina, lai atkal ‘’uzkāptu jums uz varžacs’’. Bet, ja jūs sāksiet viņai norādīt uz viņas pašas trūkumiem, tad riskējat dabūt arī ar vāzi pa galvu. Jaunava dievina rakņāties citu kļūdās un trūkumos. Dara viņa to ar milzīgu degsmi, tā, ka partneris jūtas apjucis, bet viņa - laimīga. Pēc stundu ilgas komunicēšanas ar Jaunavu var paiet vesela nedēļa, lai savestu kārtībā savu emocionālo stāvokli.

ZIVIS

Zivis ir tādi vampīri, kas prot veikli manipulēt ar savu partneri vai draugu, lai tas darītu tā, kā gribas Zivtiņai. Viņas leksikā bieži vien var dzirdēt frāzi: ‘’Esi draugs, te darba ir vien uz 5 minūtēm’’ un tā vairākas reizes dienā. Viņu plānos ir pārkraut visas savas problēmas uz savu tuvāko un dārgāko cilvēku pleciem, atņemot viņiem visu brīvo laiku un nervus. Taču, no otras puses, ko gan neizdarīsi mīļotās Zivtiņas dēļ. Turklāt viņa tik prasmīgi spiež uz jūtām, tēlojot nelaimīgu cilvēku, kuram vienkārši nav iespējams atteikt. Ar viņu ir ļoti jāuzmanās, citādi mazākais atslābums no jūsu puses var novest pie visai skumjām sekām - strādāsiet gan savā, gan arī Zivtiņas vietā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!