Saspraud zemē dakšiņas pa visu dārzu un būsi pārsteigts ar rezultātu

Saspraud zemē dakšiņas pa visu dārzu un būsi pārsteigts ar rezultātu

Kārtīgi dārzkopji zina, cik grūti tikt vaļā no nevēlamiem ciemiņiem savās dobēs. Tāpēc arī tiek izdomāti dažādi, reizēm pat pārsteidzoši un unikāli paņēmieni, kā pasargāt savus stādījumus no dažādiem kaitēkļiem un grauzējiem.

Šodien jūs uzzināsiet, ka saspraužot plastmasas dakšiņas zemē varat pasargāt savas dobes. Ģeniāls triks, kas glābs jūsu ražu. Dārzkopība var kļūt par terapeitisku līdzekli stresa noņemšanai, jo klusumā un vienatnē ar sevi var sakārtot domas un pārstāt uztraukties par problēmām. Ir īsteni dārzkopības cienītāji, bet ir arī tādi, kas uzskata, ka dārzs ir tikai un vienīgi dubļi un klapatas. Ja jūs piederat pēdējai kategorijai, tad turpmākās rekomendācijas, iespējams, palīdzēs jums mainīt savu viedokli.

Izmantojiet kēksa formas, lai iezīmētu dobes.

Kēksa formas var tikt izmantotas ne vien konditorejas izstrādājumu cepšanai. Tas ir lielisks līdzeklis, lai iezīmētu stādambedrītes.

Ar veco karošu un āmura palīdzību izgatavotās augu marķēšanas nozīmītes

Ar āmura palīdzību uzmanīgi un akurāti izlīdziniet dažas vecas metāla karotes, tad ņemiet talkā krāsas un veidojiet! Starp citu, šo pašu metodi var pielietot arī visparastākajām plastmasas karotēm.

Augu nepārtrauktai ūdensapgādei izmantojiet vecas pudeles

Ko iesākt ar tukšu vīna pudeli? Ja jūs uztraucaties, ka jūsu augi nesaņem pietiekami daudz ūdens, piepildiet pudeli ar ūdeni un, apgriežot to kājām gaisā, iespraudiet puķu podā.

Izmantojiet plastmasas dakšiņas sava dārza aizsardzībai

Ja jūsu dārzā ielavās nelūgtie ciemiņi un sāk apgrauzt augus, vienkārši saspraudiet zemē dakšiņas ar zariem uz augšu.

Apgrieziet caurduri un baudiet brīnišķīgas skaņas

Tā vietā, lai vienkārši izmestu vecu caurduri, uzkariniet to pie sava iemīļotā auga un baudiet brīnišķīgo vēja radīto mūziku.

Stikla pudeļu izmantošana vietas taupīšanai

Ja jūsu dārzā vairs nav palicis vietas, zaļumus var vienkārši ievietot stikla pudelēs un uzkarināt tās virs citiem augiem.

Skārda bundžas augu audzēšanai

Var gluži vienkārši paņemt konservu nazi, pārgriezt skārdeni un iestādīt tajā kādu augu. Vēl jo vairāk, jūs varat pielietot savas mākslinieciskās dotības un izdaiļot visus tos priekšmetus, kas tika izmantot visās šajās metodēs. Galvenais, ka viss būs ļoti skaisti! Un nav svarīgi, vai tā ir plastmasas pudele vai skārdene, dārzā noderēs viss. Prasmīgas rokas, nedaudz fantāzijas un jūsu puķu dobes izskatīsies fantastiski, bet ražas būs bagātīgas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!