Sākumā nesapratu, bet tad sieva no manis aizgaja... Kā saprast, ka draugs ir iemīlējies jūsu sievā

Sākumā nesapratu, bet tad sieva no manis aizgaja... Kā saprast, ka draugs ir iemīlējies jūsu sievā

Cilvēki mēdz bieži iemīlēties, un dažkārt par intereses objektu kļūst cilvēks, kurš jau sen vairs nav brīvs. Nereti gadās, ka kādam ļoti iepatīkas sava drauga sieva. Lai nebūtu jākļūdās un varētu precīzi noteikt, vai ir vērts satraukties šajā sakarā, piedāvājam izskatīt dažas paraugsituācijas, kuras parāda, ka draugs tik tiešām vēlas “nocelt” jums sievu.

Draugs ir sācis pastāvīgi interesēties par jūsu laulību

Draugiem vienmēr būs, par ko parunāt, vīrieši var runāt par darbu, par mašīnām, par sportu un tā tālāk. Taču, ja draugs ir sācis jūs izjautāt par ģimenes dzīvi, par to, vai jums viss ir labi, tad tas jau ir konkrēts signāls. Protams, var pieļaut, ka tā ir tiešām tikai draudzīga interese un rūpes, bet, ja nekas tāds agrāk nav gadījies, tad vajadzētu aizdomāties: vai ir vērts uzticēties savam draugam, un vai tik viņš nevēlas nocelt jums sievu?

Draugs jūsu sievas klātbūtnē pastāvīgi uzpošas

Ja draugs jūsu sievas klātbūtnē runā par sevi, stāsta par saviem panākumiem un plāniem, cenšas labi izskatīties, arī tas var liecināt par viņa nodomiem attiecībā uz jūsu sievu. Var arī būt tādi, gadījumi, kad tā saucamais “draugs” cenšas jūs pavilkt uz zoba, vēlēdamies gūt jūsu sievas uzmanību un atbalstu.

Draugs maz stāsta par savu personīgo dzīvi

Varbūt šim cilvēkam nepatīk sīkumos aprakstīt visas savas dzīves situācijas. Taču, ja agrāk jūsu draugs visai detalizēti stāstīja par saviem mīlas piedzīvojumiem, bet tagad jūsu sievas klātbūtnē par tiem labāk paklusē, arī tas ir nopietns iemesls aizdomāties.

Draugs ir pastāvīgi sācis pasniegt dāvanas bez jebkāda iemesla

Ja nelielās pasēdēšanās šis “draugs” pastāvīgi sāk dāvināt nelielus sīkumus, tas var liecināt, ka viņš vēlas pievērst sev jūsu sievas uzmanību. Neliels ziedu pušķītis var kļūt par skaistu un galantu žestu namamātei, kas pauž ne tikai draudzīgu simpātiju un labu attieksmi, bet arī dziļākas un intīmākas jūtas.

Draugs bieži vien atbalsta jūsu sievu daudzās lietās

Iespējams, ka jūsu drauga un jūsu sievas intereses sakrīt, un tajā nav nekā slikta. Taču, ja tā nav bijis vienmēr, un tagad šis “draugs” pastāvīgi atbalsta jūsu sievu, sevišķi tad, ja jūs pats nepiekrītat sievas viedoklim, tad tā ir bīstama zīme.

Visas augstākminētās pazīmes nevar precīzi norādīt, vai jūsu draugs ir iemīlējies jūsu sievā. Taču, ja šādas situācijas atkārtojas pastāvīgi, tad ir jāpadomā, uzticēties šādam draugam vai nē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!