Produkti,kuri pasargās jūsu ķermeni no dažādām slimībam. TOP 12

Produkti,kuri pasargās jūsu ķermeni no dažādām slimībam. TOP 12

Jūs varat tos sākt lietot jau šodien! Kas notiek, kad samazinās organisma aizsargspējas? Tas kļūst uzņēmīgāks pret dažādām slimībām. Tāpēc mums ir jāzina, kādu uzturu lietot, lai maksimāli uzlabotu organisma aizsargspējas.

Te būs 12 produkti, kuri stiprinās Jūs imunitāti.

Mellenes

Pētījumi parāda, ka flavonoīdi, kurus satur mellenes, samazina augšējo elpceļu un saaukstēšanās slimību infekcijas risku. Rekomendē regulāri uzturā lietot svaigas vai sasaldētas ogas.

Brokoļi

Brokoļi bagatīgi satur vitamīnus A,C un E, kā arī citus antioksidantus. Brokoļi ir vieni no vērtīgākajiem dārzeņiem ar kuru palīdzību organisma aizsargspējas uzlabosies. Lietojiet svaigā veidā vai pievienojiet salātos un zaļajos kokteiļos!

Spināti

Spināti stiprina imūnsistēmu, jo tie satur tādas vērtīgas vielas kā flavonoīdi, karotinoīdi, vitamīnu C un E. Lietojiet katru dienu svaigā veidā,pievienojot salātos vai kokteiļos.

Ķiploki

Maikls Alens un viņa kolēģi izpētīja allicīna ietekmi, kurš atrodas ķiplokos. Rezultāti parādīja, ka šis savienojums samazina risku saslimt ar slimībam, kuras izraisa saaukstēšanās.

Olas

Olas ir bagātīgs olbaltuma avots, kā arī tajās ir daudz D vitamīna.

Jogurts

Neskaitot augstu D vitamīna saturu, jogurts satur arī bioloģiski aktīvus savienojumus, tādus kā probiotiķi, kuri uzlabo zarnu trakta aizsargfunkcijas. Vienmēr sekojiet līdzi, lai Jūsu izvēlētajā jogurā ir augsts probiotiķu saturs vai arī pagatavojiet jogurtu paši!

Mandeles

Tās satur vitamīnu E, mangānu, magniju. Lietojot ikdiena uzlabosies Jūsu imunitāte.

Kivi

Vēl viena barojoša “bomba”, kura stiprinās Jūsu ķermeņa aizsardzību. Kivi satur ļoti daudz vajadzīgo uzturvielu, tajā skaitā follijskābi, kāliju, vitamīnu K un vitamīnu C. Kivi – tas ir ideāls auglis Jūsu imūnsistēmai.

Apelsīns

Līdzīgi kā kivi un brokoļi, apelsīns ir bagāti ar vitamīnu C, kurš paaugstina organisma aizsargspējas. Jūs varat kombinēt apelsīnu ar burkānu, lai iegūtu superproduktu imunitātes paaugstināšanai.

Kurkurma

Kurkumas labākā īpašība ir tās spēcīgais antibakteriālais efekts.

Spirulīna

Ta ir superpārtika! Tās sastāvā esošās vielas palīdzes saglabāt Jūsu ķermeņa veselību un enerģiju.

Visus šos produktus Jūs varat iekļaut savā ēdienkartē un pasargāt ķermeni no slimībām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!