Pirms 14 gadiem Artamkinu ģimenē piedzima piecīši. Kā viņi dzīvo šobrīd?

Pirms 14 gadiem Artamkinu ģimenē piedzima piecīši. Kā viņi dzīvo šobrīd?

Varvara un Dmitrijs Artamkini 2007. gadā kļuva par laimīgiem vecākiem. Šis gadījums piesaistīja lielu uzmanību, jo viņiem piedzima uzreiz piecas jaukas meitiņas.

Visu grūtniecības laiku Varvara regulāri apmeklēja ārstu. Kādā no pieņemšanas reizēm, veicot ultrasonogrāfiju, ārsts paziņoja, ka redz piecus embrijus. Ārsti piedāvāja Varvarai no diviem ‘’atbrīvoties’’, lai pārējie varētu normāli attīstīties. Taču Artamkini tam nepiekrita.

Visas valsts klīnikas atteicās pieņemt dzemdības Varvarai, tādēļ viņi atrada kādu klīniku ārzemēs un aizbrauca.

26.grūtniecības nedēļā Varvarai piedzima 5 meitenītes. Uzreiz pēc piedzimšanas mazulītes tika ievietotas speciālā palātā neiznēsātiem bērniem. Meitenēm bija laba apetīte, un viņas ātri pieņēmās svarā. Pēc kāda laika ģimene atgriezās dzimtenē.

Dzimtenes lidostā ģimeni gaidīja liels pārsteigums. Vietējo varas iestāžu pārstāvji, kas bija atbraukuši Artamkinus sagaidīt, paziņoja viņiem, ka dāvina ģimenei 4-istabu dzīvokli. Tas bija izremontēts un mēbelēts, tāpēc ģimene uzreiz varēja tajā ievākties.

Varvara stāsta, ka brīžiem ir bijis ļoti grūti ar pieciem maziem bērniem, taču laulātie vienmēr ir atbalstījuši viens otru, turklāt viņiem bieži talkā nākuši radi.

Lai gan ārēji meitenes ir ļoti līdzīgas, raksturi viņām ļoti atšķiras. Meitenes mācās skolā visas vienā klasē.

Laimīgā māmiņa par to ļoti priecājas, jo meitenes taču varēs vienmēr atbalstīt viena otru. Viņas labi mācās, iet uz dažādām fakultatīvajām nodarbībām un jau kopš agras bērnības apmeklē baznīcu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!