Piecas lietas, kuras vīrietis dara tikai mīļotās sievietes labā

Piecas lietas, kuras vīrietis dara tikai mīļotās sievietes labā

Divas nedēļas pēc kāzām es uzzināju ļoti nepatīkamus jaunumus. Manās domās vēl nebija norimušas kāzu valša skaņas un atmiņas par mūžīgās mīlestības solījumiem, kad mani vecāki pateica, ka šķiras. Pēc 27 gadu kopdzīves! Teikt, ka biju satriekta, nozīmē – nepateikt neko. Dažas naktis nepārtraukti raudāju spilvenā, nevēloties nevienu ne redzēt, ne dzirdēt. Un mans vīrs visu šo laiku bija kopā ar mani.

Viņš mani mīlēja. Viņš deva man personīgo telpu. Viņš gatavoja man ēst. Viņš piezvanīja uz manu darba vietu un palika ar mani, kad nevēlējos būt viena. Atceroties šo laiku, saprotu, ka viņš tik tiešām mani ļoti mīl.

Un lai gan šī ir ļoti bēdīga pieredze, dzīvē ir brīži, kad jums ir iespēja saprast, ka vīrietis jūs patiesi mīl. To var redzēt, kad viņš dara to, ko citu dēļ nekad nedarītu. Tādu lietu protams, ir daudz, bet lūk, piecas galvenās, kuras viņš darīs tikai savas mīļotās sievietes labā.

Viņš pa īstam un patiesi uzklausa tevi.

Kad cilvēks nav tev vienaldzīgs, tev ir svarīgs katrs viņa izteiktais vārds. Tu rēķinies ar viņa viedokli, uzklausi padomus, interesējies par viņu. Un tas ir ļoti patiesi attiecībā pret vīriešiem. Tu sapratīsi, ka viņš tevi mīl, jo viņš tev uzticas tev tik ļoti, ka var lūgt tavu padomu un palīdzību.

Viņš diskutēs un strīdēsies ar tevi.

Ja jums nav svarīgs rezultāts, jūs taču nestrīdēsieties par kaut ko, vai ne? Tāpēc, ja vīrietim ir svarīgi atrisināt kādu problēmu, viņš vēlēsies apspriest un diskutēt par to, līdz neradīsiet risinājumu.

Viņš būs gatavs mainīt savu viedokli.

Pat visietiepīgākais un spītīgākais vīrietis būs gatavs mainīt savu viedokli tās sievietes dēļ, kuru mīl. Un viss tikai tāpēc, ka viņš ciena viņas viedokli un viņam tas ir svarīgs. Viņš vēlēsies rast kompromisu un darīs to ar prieku.

Viņš vienmēr būs gatavs cīnīties par tevi.

Un ne tikai tāpēc, lai apmierinātu savu vīrišķo Ego. Bet gan tāpēc, ka zina – tādu kā tevi vajag pameklēt. Viņš negrib tevi zaudēt un būs gatavs cīnīties par tevi.

Viņš darīs visu mīļotās sievietes dēļ.

Viņš atbalstīs tevi, palīdzēs, dalīsies savos sapņos un piedalīsies tavas dzīves notikumos. Viņš gribēs pavadīt ar tevi visu dzīvi un kopīgiem spēkiem pārvarēt visas grūtības un dalīties visos priecīgajos notikumos.

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!