Pēc ilgstošiem mēģinājumiem kļūt par vecākiem pārim beidzot piedzima dvīņi, taču vīrs iesniedza laulības šķiršanu

Pēc ilgstošiem mēģinājumiem kļūt par vecākiem pārim beidzot piedzima dvīņi, taču vīrs iesniedza laulības šķiršanu

Kāds ķīniešu pāris jau sen sapņoja par bērnu. Viņi aizvien vēl nezaudēja cerību reiz apskaut savu mazuli. Pēc neskaitāmiem mēģinājumiem, ilgstošas ārstēšanās pāris uzzināja, ka beidzot kļūs par dvīnīšu vecākiem. Viņu laime bija bezgalīga. Vīrs kārtīgi sagatavojās dēlu dzimšanai: iekārtoja bērnistabu, sapirka daudz drēbīšu un rotaļlietu.

Viņu laimi nekas nespēja aizēnot. Mazuļi piedzima veseli un spēcīgi. Pienāca laiks kārtot zēnu dzimšanas dokumentus. Pēc ĶTR likumdošanas tēvam ir jāiziet DNS analīzes, tā tur ir vienkārša formalitāte. Taču rezultātā noskaidrojās, ka vīrietis ir bioloģiskais tēvs tikai vienam no bērniem, bet otrs ir no cita vīrieša. Ārsti apgalvoja, ka šāda parādība ir ārkārtīgi reta, tomēr pastāv iespēja, ka sieviete ir palikusi stāvoklī ar dvīņiem no diviem dažādiem vīriešiem.

Vīrs, protams, sarīkoja sievai milzīgu skandālu. Viņš pieprasīja paskaidrojumus. Sieviete nolēma neatklāt patiesību, apgalvodama, ka vīrs vienkārši nevēlas uzņemties atbildību par bērniem. Tomēr drīz vien viņa atzinās, ka viņai ir bijušas attiecības ar citu vīrieti. Vīrs iesniedza laulības šķiršanu un paņēma savu dēlu pie sevis. Viņš neatsakās no sava bērna, bet svešu audzināt negrasās. Par otru mazuli rūpējas māte.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!