Patiesi vārdi!!! Tuvie aiziet, bet mīlestība nepazūd…

Patiesi vārdi!!! Tuvie aiziet, bet mīlestība nepazūd…

Vecmāmiņa uzrakstīja šo vēstuli savai nupat dzimušajai mazmeitiņai.

Mana mīļā, es varēju šo vēstuli uzrakstīt Tavai mammai ceturtdaļgadsimtu atpakaļ… bet tad man bija 25 gadi un es domāju tikai par sadzīves jautājumiem – kā pabarot savu ģimeni, kā aizvest meitiņu uz silīti, lai nenokavētu lekcijas augstskolā. Tavs vectētiņš strādāja nakts maiņā un nevarēja man palīdzēt, kad Tava mamma caurām naktīm raudāja, jo bieži slimoja. Tagad man ir 50 un esmu iekrājusi nedaudz pieredzes, kurā vēlos padalīties ar Tevi. Es negribu apgalvot, ka zinu visu par dzīvi, taču esmu Tava vecmāmiņa un vēlos, lai Tu būtu laimīga. Mani padomi Tev netraucēs!

Nebaidies krist

Brauc ar velosipēdu, skrituļslidām, šūpojies šūpolēs un nebaidies nokrist. Būs sāpīgi, taču, pateicoties tam, Tu iemācīsies būt ātra un piecelties tad, kad gribēsies raudāt.

Nebaidies izteikt savu viedokli

Tev nav jāklusē, ja kaut kas nepatīk, kad nepiekrīti. Neslēp savas domas draudzības, attiecību vai mīlestības vārdā. Ja Tevi nedzird vai pieprasa būt lojālai, tad pie velna tādu draudzību vai mīlestību.

Nekaunies lūgt piedošanu

Tikai ļoti stipras meitenes prot atvainoties un atzīt savas kļūdas, un es ļoti gribu, lai Tu izaugtu tieši tāda. Ir grūti pateikt: “Piedod, man nebija taisnība. Kā es varu labot situāciju?” To vajag iemācīties un tad neviens nevarēs Tevi uzvarēt.

Nebaidies saņemt sliktu atzīmi

Divnieks – tas nemaz nav tik slikti. Tas norāda uz Tavām vājajām pusēm. Tu uzzināsi, pie kā Tev vairāk jāstrādā. Zema atzīme nenozīmē, ka Tu esi muļķe. Tā ir tikai un vienīgi laba motivācija darbībai.

Nebaidies Nebūt populāra

Kamēr visi populārie tusētāji skraidīs pa ballītēm, notrieks savu laiku un naudu krogos vai diennaktīm sēdēs internetā, izliekot apskatei savas fotogrāfijas, Tu iemācīsies labi šaut, jāt zirgā, dziedāt un tā tālāk. 18 gados populārie vēljoprojām turpinās sēdēt internetā, bet Tu, iespējams, jau dosies ceļojumā apkārt pasaulei.

Nebaidies būt dīvaina

Tava vecmāmiņa arī nebaidās!

Nebaidies iemīlēties

Iemīlēšanās vienalga pie Tevis atnāks. Priecājies, ka beidzot esi pieaugusi.

Nebaidies no pirmā skūpsta

Tici savai vecmāmiņai, tas ir brīnišķīgi! Nebaidies, visas sievietes lieliski skūpstās, tas mums visām jau ir asinīs.

Nebaidies apprecēties vai neapprecēties

Kad Tu izaugsi, nevienam nebūs nekādas daļas gar to, vai Tev ir laulības gredzens pirkstā vai nav. Bet, ja Tu izlemsi, ka laulība un ģimenes dzīve ir domāta Tev, pacenties atrast “savu” cilvēku un tad viss izdosies. Pat pa visiem kaktiem izmētātas zeķes netracinās. Toties būs ko masēt vakaros un ar ko kopā vest suni pastaigā.

Nebaidies dzemdēt

Nemelošu – tas ir sāpīgi, taču tas ir pats skaistākais, kas var būt ikvienas sievietes dzīvē.

Nebaidies no šķiršanās

Dzīvē gadās visādi. Galvenais – neizsamist un nenoslēgties sevī. Šķiršanās – tās nav dzīves beigas. Tas ir kaut kā jauna sākums un, visticamāk, kaut kā daudz skaistāka un interesantāka.

Nebaidies no vientulības

Dažkārt ir svētīgi pabūt vienatnē. No vienatnes var gūt pat baudu. Ilgi tā nebūs, es mūsējos zinu.

Nebaidies raudāt

Asaras ir stiprā cilvēka izvēle. Es esmu stipra un daru to, ko vēlos. Gribu – raudu, gribu – smejos, gribu – izmētāju zeķes pa visu māju.

Nebaidies mēģināt ko jaunu

Nedomā par vecumu un par to, ko teiks ļaudis. Ņem no dzīves pašu labāko, un nav svarīgi, cik trakas ir Tavas vēlmes.

Nebaidies novecot

Ar gadiem Tu arvien vairāk novērtēsi dzīvi un mīlēsi savus tuvos. Un pēc tam, iespējams, Tu uzrakstīsi vēstuli saviem mazbērniem.

Nebaidies zaudēt mīļos

Es ilgi šaubījos, vai man ir vērts Tev rakstīt. Bet zaudējumi ir neizbēgami. Mūsu tuvie aiziet – bet mīlestība nepazūd…

Es Tevi mīlu.

Tava vecmāmiņa.

Avots: gintafiliasolis.wordpress.com

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!