Paņēmieni kā tikt vaļā no caurejas. Slepenā recepte no gastroenterologa ar 35 gadu stāžu!

Paņēmieni kā tikt vaļā no caurejas. Slepenā recepte no gastroenterologa ar 35 gadu stāžu!

Diemžēl katrs cilvēks zin, kas ir diareja un ir sastapies ar to vismaz reizi dzīvē. Iemesls tam var būt jebkāds. Tas var notikt dēļ nepareizas ēdienu kombinācijas, zarnu trakta darbības gadījumā vai kāds konkrēts ingridients pārtikā. Gadās tādas situācijas, kad nav pa rokai medikamenti vai iespēja nopirkt tos. Kas palīdzēs tādā gadījumā? Ko tad nepieciešams darīt?

Lūk slepenā recepte no gastroenterologa ar 35 gadu lielu stāžu:

Pirmais līdzeklis.

Var paņemt tējkaroti ar vienkāršu melno tēju un uzliet to ar nelielu daudzumu ūdensun izdzert to. Atkārto šo procedūru trīs reizes dienā. Nākamājā dienā problēma būs jūs pametusi. Ja nav melnā tēja, tad var arī izmato zaļās tējas maisiņus.

Otrais līdzeklis.

Pret caureju palīdz pat vienkāršs līdzeklis, tāds kā kartupeļu ciete. Būs nepieciešams uzvārīts ūdens, aptuveni 100ml ūdens un tur pievienot vienu tējkaroti kartupeļu cietes un ātri izdzert to. Pietiekami būs izmanto tikai vienu reizi šo metodi, tā neliks ilgi gaidīt rezultātu un paciest problēmu.

Trešais līdzeklis.

Jāpaņem sauja rīsu jāazilej ar ūdeni un jātvaicē. Galvenais, lai ūdens neiztvaicētos. Šķidrums, kas palicis un aptuveni 100ml tā ir jāizdzer 3 stundu laikā līdz pilnīgi esat izveseļojies.

Ceturtais līdzeklis.

Paņemat nedaudz dilles un izkaltējat tās. Būs nepieciešamas apmēram divas tējkarotes diļļu. Tās ir jāapēd sausā nepagatavotā veidā. Pēc tam uzdzerat nelielu daudzumu ūdens. Tas palīdzēs uzlabot pašsajūtu, atbrīvoties no sāpēm un no pašas problēmas.

Piektais līdzeklis.

Vienmēr mājās ir jātur riekstu tinktūra. Priekš tā ir nepieciešami vienkārši, attīrīti valrieksti, tad tiem jāuzlej 70% spirts un jāatstāj nostāvēties uz trīs dienām tumšā vietā. Kad rodas problēma pietiek iepilināt 10 pilienus uz 100ml ūdens un šādu dzērienu lietot 4 reizes dienā, ja problēma ir pieaugušam cilvēkam. Bērniem un pusaudžiem šada metode ir kategoriski aizliegta.

Sestais līdzeklis.

Lai ārstētos paātrinātā režīmā var izmantot ozolkoka mizas tinktūru. To ieteicams lietot pa vienai ēdamkarotei pieaugušajiem. Bērniem šī metoda nav ieteicama, ja vienīgi esat nonācas bezizejas situācijā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!