Desmit vārdi, kuri piesaista veiksmi un izdošanos

Desmit vārdi, kuri piesaista veiksmi un izdošanos

Lai cilvēks kļūtu laimīgs, nav obligāti jāiegulda titāniskas pūles. Galvenais dzīvē – būt pozitīvi noskaņotam. Eksperti iesaka vārdus, ar kuru palīdzību jūs varat sev piesaistīt veiksmi un izdošanos.

LIKTENIS

Šis ir pats galvenais vārds, kas spēcīgāk par citiem vārdiem ietekmē cilvēku un viņa pasaules uzskatus. Ar šī vārda palīdzību varat izmainīt savu likteni. Tas jāizrunā skaidri un tieši, ar pārliecību par to, ka esat savas dzīves saimnieks un noteicējs, ka veidojat savu likteni pēc savām vēlmēm un ieskatiem.

LAIME

Tas ir tas, pēc kā tiecas visi cilvēki, tāpēc šis vārds jāizrunā pēc iespējas biežāk. Par galveno dzīves mērķi kļūst laimes sasniegšana, tāpēc uzmanība uz to jākoncentrē katru dienu. Vārds jāatkārto pārliecināti un skaidri, piemēram: “Esmu pelnījis būt laimīgs!” Ar katru reizi, ka atkārtosiet šo frāzi, tuvosieties sava sapņa piepildījumam.

KAISLĪBA

Ļoti spēcīgs vārds, spējīgs gāzt no kājām. Bet kaislību ir iespējams izjust arī pret darbu, dzīvi, vaļasprieku. Šis vārds ir kā simbols, kas apliecina, ka esat aizrāvies ar pašu procesu. Kaislība ir kā spēcīga mīlestība pret vilinājuma spēku. Tā palīdz tikt galā ar stereotipiem un atklāj cilvēkam jaunu pasauli.

MĪLESTĪBA

Mīlestība uz visu pasauli – galvenais veiksmes faktors. Laime atnāk pie tiem, kas izstaro enerģiju un kuram dvēsele ir atvērta. Nevajag baidīties atzīties mīlestībā cilvēkiem, Dievam, Visumam, dzīvei. Ja atkārtot šo vārdu pēc iespējas biežāk, drīzumā laime un mīlestība sniegs jums roku!

UZPLAUKUMS

Arī šo vārdu vajag izrunāt pēc iespējas biežāk, ja vēlaties būt veiksmīgs garīgā un materiālā sfērā savā dzīvē. Uzplaukumu varat novēlēt gan sev, gan citiem cilvēkiem, kā arī visai pasaulei.

PALDIES

Ar šo vārdu izsakāt pateicību pasaulei, dāvājiet labu un demonstrējiet, ka varat atdot, ne tikai ņemt no Visuma. Visums obligāti ņems vērā jūsu pateicības vārdus, kurus būsiet teicis par palīdzību, par labiem vārdiem, par dotajām iespējām.

UZVARA

Lai būtu uzvarētājs jebkurā situācijā, ir jātic šī vārda spēkam. Nepieciešams sevi ieprogrammēt uzvarai ar vārdiem: “Šodien es uzvarēšu!” Un redzēsiet, ka noteikti sasniegsiet vēlamo.

PĀRLIECĪBA

Laime atnāk tikai pie par sevi pārliecinātiem cilvēkiem. Nevar neko sasniegt, ja šaubāties par sevi. Kamēr baidāties zaudēt, jums ir ļoti maz izredžu kļūt laimīgiem. Pārliecība par saviem spēkiem sniedz enerģiju. Biežāk atgādiniet sev, ka varat visu.

UZTICĒŠANĀS

Lai kļūtu laimīgs, ir jātic, ka tas ir iespējams. Ir nepieciešams uzticēties sev un savam liktenim. Bez uzticēšanās nav iespējams uzkāpt veiksmes virsotnē. Pirms katra nopietna pasākuma vai darba uzsākšanas ir jāatgādina, ka uzticaties sev, dzīvei un pasaulei.

CERĪBA

Daudziem tā paliek kā vienīgā motivācija šajā dzīvē. Cerība cilvēkiem dod pārliecību par to, ka viss galu beigās būs labi un brīnišķīgi. Brīnumi taču notiek ik dienu!

LAI IZDODAS!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!