Miljonārs pārģērbās par praktikantu un iekārtojās darbā pats savā kafejnīcā. Citi par viņu smējās, bet tikai viena oficiante nolēma palīdzēt

Miljonārs pārģērbās par praktikantu un iekārtojās darbā pats savā kafejnīcā. Citi par viņu smējās, bet tikai viena oficiante nolēma palīdzēt

Kāds kafejnīcu īpašnieks veica neparastu eksperimentu. Viņš nolēma labāk iepazīt savu personālu, pašam iefiltrējoties darbinieku štatā. Viņš pārģērbās par praktikantu un devās uz kafejnīcu darbā, kur tēloja neveiklu strādnieku, kurš nekā netika galā ar saviem pienākumiem un mūžīgi sūdzējās par visu un visiem.

Kolektīvs uz jauno darbinieku reaģēja ar dzēlīgām piezīmēm un izsmieklu. Izņemot kādu oficianti, kura palīdzēja praktikantam izturēt pārbaudes laiku.

Kafejnīcas īpašnieku sauca Džons Līrs, viņš nevienam nebija stāstījis par savu ieceri un prasmīgi nomaskējās zem otršķirīga apģērba. Tā kā Džons nebija īpaši jauns, bija bārda, tad viņam nenācās grūti radīt tāda cilvēka tēlu, kurš dzīvē daudz pārcietis.

Darba procesā ‘’miljonāram-praktikantam’’ galīgi neveicās. Viņam plīsa trauki, paplātes ar pasūtījumiem krita laukā no rokām. Visas šīs neveiksmes ļaunā priekā vēroja pārējie darbinieki. Un kolektīvā, starp citu, jau sāka likt likmes, cik drīz šo nejēgu atlaidīs.

Tikai viens cilvēks, oficiante Dīra, uzvedās citādāk. Viņa pacietīgi palīdzēja Džonam, sniedzot padomus. Praktikants ik pa brīdim notēloja kādu neveiksmi, bet viņa ne reizi viņam nepārmeta, nepacēla balsi un neizsmēja kopā ar citiem kafejnīcas darbiniekiem.

Reiz pēc darba pabeigšanas Džons un Dīra sāka runāties, un Dīra pastāstīja par savu lielāko vēlēšanos iegūt augstāko izglītību. Tomēr pagaidām tas nebija iespējams finansiālu grūtību dēļ. Šī iemesla dēļ meitene bija sākusi strādāt, lai sakrātu vajadzīgo summu un iestātos universitātē.

Viss mainījās Dīras nākamajā darba dienā. Ierodoties kafejnīcā, viņa ieraudzīja Džonu. Taču šoreiz tas vairs nebija tas pabružātais praktikants, bet gan elegants un solīds kungs. Darbinieki izbrīnā tikai noelsās, kad viņš atklāja noslēpumu, ka ir visa kafejnīcu tīkla īpašnieks.

Meitene apsēdās blakus Džonam, un viņš pastāstīja, ka tādā veidā ir gribējis vienkārši labāk iepazīt kolektīvu. Džons meitenei pateicās par viņam sniegto palīdzību un attieksmi pret darbu. Viņš paaugstināja viņu amatā, kā arī piešķīra līdzekļus mācībām universitātē.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!