Mīlas signāli: ko ķermeņa valoda pastāsta par attiecībām?

Mīlas signāli: ko ķermeņa valoda pastāsta par attiecībām?

Ar mīmikas, žestu un skatienu palīdzību mēs gluži neapzināti paužam savas patiesās jūtas, pat ja runājam pavisam ko citu. Par ko mums stāsta ķermeņa vēstījumi?

Mēs tik bieži piemeklējam vārdus, bet maz satraucamies par to, ko mūsu vietā saka mūsu ķermenis. Bet velti. Jo vairāk tāpēc, ka ķermeņa valoda ir īpaši svarīga attiecībās. Dažādi pētījumi rāda, ka 55% informācijas saskarsmē tiek nodots caur acu kontaktu, pozu, roku un pat kāju kustībām. Lielākā daļa saskarsmes noris neverbāli un bieži neapzināti.

Noskaidrosim, kādā valodā sarunājas laimīgie un nelaimīgie pāri.

Intensīvs acu kontakts

Partneris biežāk un ilgāk, kā citiem, skatās jums acīs? Tā ir laba zīme , kas apliecina viņa lielo interesi par jums. Tagad otrādi - mēģiniet pievērst uzmanību tam, cik bieži jūs paši skatāties uz savu partneri, un kā šajā brīdī jūtaties. Novērsiet skatienu un jūtieties neveikli? Bet varbūt jums tieši patīk noturēt skatienu? Ja jums ir neērti ilgi skatīties otram acīs, varbūt jāatrod iemesls.

Ko dara rokas?

Ja jūs vēl aizvien turpiniet sadoties rokās pēc daudziem attiecību gadiem, tas liecina par tuvību. Jebkurš mīļš pieskāriens ir rādītājs tam, ka jūs joprojām spējat iedegt viens otrā liesmu. Tomēr arī rokasspiedienā ir atšķirības: cik tuvu ir jūsu rokas? Tās tikai viegli saskaras vai jūsu pirksti ir cieši savijušies? Jo mazāka distance, jo intīmākas ir jūsu jūtas.

Būt blakus vai būt īpašniekam

Parasti roku stāvoklis pastāsta daudz: ja kāds bieži sēž vai stāv ar sakrustotām rokām, tā parasti ir sasprindzinājuma pazīme, kuru jūs varbūt pat neievērojat. Kad partneris, kaut kur ejot, pastāvīgi apķer partneres vidukli, viņš uzvedas kā privātīpašnieks. Bet, uzliekot roku uz pleca pastaigas laikā vai šēžot blakus, - tas ir mīļš žests: mīļotais vēlas būt līdzās.

Lūpas nav tikai skūpstiem

Iespējams, jūs bieži neapzināti sakniebjat vai kodāt lūpas vai novērojat to savam partnerim? Tas ir vēstījums, ko sūta ķermenis, norādot uz sasprindzinājumu, stresu un nervozitāti.

Īsziņas no kājām

Nevajag aizmirst arī par ķermeņa apakšējo daļu, jo pat kāju stāvoklis var sūtīt intīmus signālus. Tas parāda, kā cilvēks jūtas mūsu sabiedrībā. Ja otrs jums ne tikai ļauj ar pēdām pieskarties viņa pēdām, bet pat apzināti virzās tuvāk, tas nozīmē, ka partneris jūtas ērti. Tomēr, ja jūs cenšaties nospraust distanci, tas var liecināt par atsvešināšanos un attālināšanos vienam no otra.

Jo vairāk partneris meklē acu, roku, kāju kontaktu, jo lielāku interesi jūs viņā izraisāt. Ja jūs ievērojat, ka ķermeņa signāli ir kļuvuši vājāki, iespējams, jums par to ir jāparunā, jo ne jau par visu, kas notiek pāra starpā, ir iespējams nojaust pēc skatiena vai pēdu stāvokļa.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!