Meitene laimēja 50 tūkstošus, uzrakstot eseju par savu kaķi. Taču sev naudu nepaturēja

Meitene laimēja 50 tūkstošus, uzrakstot eseju par savu kaķi. Taču sev naudu nepaturēja

Ir cilvēki, kuri vienkārši ir kā radīti tam, lai darītu labu zemes virsū. Kā šī 13 gadus vecā meitene, kas, saņemot iespaidīgu naudas summu, atrada tai ļoti cildenu pielietojumu.

13-gadīgā Ferndeilas iedzīvotāja Sindija Hertcberga jau vairākus gadus darbojās vietājā kaķu patversmē kā brīvprātīgā. Savas darbības laikā meitene tika sniegusi īslaicīgu patvērumu 19 dzīvniekiem, bet vienam - pastāvīgas mājas, raksta wxyz.com.

Misters Mitens, kā Sindija nosauca savu mīluli, uzradās viņas dzīvē, kad kaķēns bija vien 4 dienas vecs. Pēc meitenes vārdiem, viņš ‘’nozaga viņas sirdi’’ un kļuva par Sindijas labāko draugu. Un nav nekāds brīnums, ka tieši šis kaķēns kļuva par galveno varoni esejā, ar kuru meitene bija nolēmusi piedalīties nacionālajā konkursā, kuru organizēja Amerikas zooveikalu tīkls Petco.

Savā sacerējumā meitene aprakstīja draudzību ar savu mīluli un to, kā viņas izglābtais kaķītis kļuva par viņas pašas glābiņu. Sindijai ir posturālās ortostatiskās tahikardijas sindroms, kura dēļ meitenei bieži reibst galva un rodas sāpīgas muskuļu spazmas. Pēc meitenes vārdiem, Misters Mitens palīdz viņai pārvarēt šīs lēkmes. Viņš atbalsta viņu ar savu mīļumu un līdzdalību, it kā vēlēdamies teikt: ‘’Viss būs labi. Esmu tev blakus, es tev palīdzēšu’’.

Aizkustinošais stāsts par Misteru Mitensu atnesa meitenei uzvaru un galveno balvu 50 000 ASV dolāru.

Saņēmusi čeku par iespaidīgo naudas summu, Sindija nenoticēja savām acīm. Taču negaidīti meitene naudu nepaturēja vis sev, bet nosūtīja visu summu patversmei, kas kādreiz viņai bija dāvājusi Misteru Mitensu. Pēc mazās amerikānietes domām, 2020.gadā labdarības organizācijām nebija klājies visai viegli, un viņa šo cēlo žestu vērtē kā pienācīgu grūtā gada noslēgumu.

Pie šī sasnieguma Sindija nolēma neapstāties. Aktīvā un mērķtiecīgā meitene tūlīt pat sāka gatavoties jaunam projektam, kurš startēja 2021.gadā. Viņa to nosauca par Sidney's Seniors for Seniors. Šīs palīdzības programmas dzīvniekiem ietvaros brīvprātīgie gados veciem kaķiem meklēs cienījama vecuma saimniekus un tos, kas izteiks vēlēšanos kaķiem sniegt mājas, nodrošinās ar barību un līdzekļiem medicīnisko rēķinu apmaksai.

Bet vai jūs spētu ziedot tik iespaidīgu summu labdarībai?

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!