Meitene ierīvēja rokas ar ābolu etiķi divas reizes nedēļā… Rezultāts…

Meitene ierīvēja rokas ar ābolu etiķi divas reizes nedēļā… Rezultāts…

Tautas metodes, kas tiek pielietotas dažādu slimību ārstēšanā, dažreiz ir daudz iedarbīgākas par aptiekās nopērkamajiem medicīnas preparātiem. To priekšrocība ir tāda, ka tās neizraisa nekādas blakus parādības. Šajā rakstā padalīsimies ar recepti, kas palīdzēs mazināt sāpes rokās, kad nekādas procedūras un ārstēšanas metodes vairs nelīdz.

Meitene padalījās ar savu personīgo pieredzi, lai mudinātu citus izmēģināt šo metodi un beidzot atrisinātu šo problēmu:

“Dažus gadus atpakaļ man bija neciešamas sāpes roku locītavās. Apmeklēju ārstu, kurš diagnosticēja artrītu. Neesmu tas cilvēks, kas uzreiz skrien uz aptieku. Nolēmu izmēģināt tautas ārstniecības metodi. Ārsts ieteica izmēģināt metodi ar ābolu etiķi. Tā darīju divus mēnešus un tagad jūtos ievērojami labāk.

Pirmā mēneša laikā pielietoju šo metodi trīs reizes nedēļā, tagad tikai divas reizes nedēļā. Katru vakaru pirms miega es lutināju savas rociņas ar ābolu etiķa vanniņām. Un sāpes izgaisa.

Es arī dzēru dabisku dzērienu, kas pagatavots no trim super noderīgām sastāvdaļām – ābolu etiķa, ūdens un medus. Iesaku katram, kam ir tādas pašas problēmas, kā man, dzert šo ļoti iedarbīgo līdzekli.

Ir trīs paņēmieni, kā izmantot ābolu etiķi, ja it artrīts un sāpes locītavās.

Ierīvēšana

Sajauciet ēdamkaroti olīveļļas un divas ēdamkarotes ābolu etiķa, un ierīvējiet ar šo maisījumu sāpošās locītavas. Jau vistuvākajā laikā sajutīsiet atvieglojumu.

Vanniņas

Vanniņas ar ābolu etiķa ir ļoti noderīgas jūsu veselībai. Sajauciet glāzi ābolu etiķa ar sešām glāzēm ūdens un iegremdējiet rokas šajā maisījumā. Šo maisījumu varat izmantot arī kā kompreses, liekot tās pie sāpošajām vietām.

Ārstnieciskais dzēriens

Sajauciet trīs ēdamkarotes ābolu etiķa ar 300 ml ūdens vai augļu sulas, rūpīgi izmaisiet un dzeriet trīs reizes dienā pirms ēšanas. Ābolu etiķis ir spēcīgs antioksidants, kas efektīvi attīrīs jūsu organismu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!