Lugola šķīduma vērtīgās īpašības

Lugola šķīduma vērtīgās īpašības

Mūsdienās slimot ir gan dārgi, gan nepatīkami. Un ir sarežģīti atrast patiesi iedarbīgu preparātu, kas ne tikai palīdzēs tikt vaļā no slimības, bet arī stiprinās imunitāti. Taču izrādās, ir kāds lēts un laika gaitā pārbaudīts līdzeklis, kas glābj no sāpēm kaklā, saaukstēšanās slimībām, hroniska noguruma un pat no nepatīkamas vīriešu problēmas. Lugola šķīdums ar glicerīnu ir lielisks palīgs jau daudzu gadu garumā. Lietojot lugola šķīdumu ar glicerīnu jūs ne tikai atbrīvosieties no veselības problēmām, bet arī nostiprināsiet organisma aizsargfunkcijas. Šodien atgādināsim, kā izmantot lugola šķīdumu dažādu veselības problēmu novēršanā. Bet atcerieties, ka diagnozi var noteikt tikai jūsu ģimenes ārsts.

Akūtu respiratoru saslimšanu (ARS), gripas un saaukstēšanās ārstēšana.

Pat ielaistas slimības gadījumā varat pagatavot ļoti iedarbīgu līdzekli pret šīm slimībām: glāzē karsta ūdens (bet ne karstākā par 60 grādiem) izšķīdiniet 1 tējkaroti ābolu etiķa, 1 tējkaroti medus un 1 pilienu aptiekā nopērkamā lugola šķīduma. Dzeriet šo līdzekli vakarā pēc ēšanas 10 – 15 dienas. Jūs ne tikai izārstēsieties, bet arī stiprināsiet savu imunitāti.

Sāpes kaklā

Ja sāk sāpēt kakls, rūpīgi apstrādājiet mandeles ar vates kociņu, kas iemērkts lugola šķīdumā. Pēc tam 1 – 2 stundas nav ieteicams neko dzert. Varat sajust vieglu kņudināšanu kaklā un ar garša nav tā patīkamākā, bet tā ir ļoti iedarbīga metode.

Hronisks nogurums

Tiek uzskatīts, ka nogurums ir daudzu slimību iemesls. Lai stiprinātu savu organismu, lietojiet lugola šķīdumu divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās reizi diennaktī. Ja jūsu svars ir 65 kg, deva būs viens piliens, ja svars ir lielāks, lietojiet divus pilienus.

Prostatas iekaisums

Prostatas iekaisuma gadījumā varat iziet ārstēšanas kursu 1,5 mēneša garumā. Glāzē ar siltu ūdeni pievienojiet 1 tējkaroti medus, 1 tējkaroti ābolu etiķa, ziedputekšņus un 1 pilienu lugola šķīduma. Visam jānostāvas 2 – 3 stundas. Dzeriet pirms miega.

Faringīts

Paralēli skalošanai un inhalācijām, sasmērē kakla gļotādu ar lugola šķīdumu glicerīnā 2 reizes dienā.

Pēc sarkanās vilkēdes, varikozo vēnu paplašināšanās profilaksei

Lai nebūtu trombozes un varikozo vēnu paplašināšanās, ko izprovocējusi sarkanā vilkēde, lietojiet 2 pilienus lugola, kas izšķīdināti glāzē ūdens no rīta un vakarā septiņu dienu garumā. Ir vēl daudz līdzekļu par ļoti pieejamām cenām, kas palīdz cīnīties ar daudzām veselības problēmām. Taču tie būs neefektīvi tikai vienā gadījumā, ja nebūs pareizi noteikta diagnoze. Tāpēc ļoti svarīgi ir laicīgi vērsties pie sava ārsta!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!