Lidojuma laikā lidmašīnā pazuda maza meitenīte; beigu beigās izmisusī māte uzzināja patiesību

Lidojuma laikā lidmašīnā pazuda maza meitenīte; beigu beigās izmisusī māte uzzināja patiesību

Par šo notikumu man pastāstīja draudzene, kas strādā par stjuarti. Es bieži no viņas dzirdu dažādus apbrīnojamus notikumus, kas norisinājušies lidmašīnās. Mana draudzene nebeidz vien atkārtot, cik svarīga ir drošība lidojuma laikā. Un sevišķi stingrai ir jābūt kontrolei, lidojot kopā ar bērnu.

Lidojums kopā ar bērnu

Olga (mana draudzene) par stjuarti strādā jau vairākus gadus. Taču kas tāds ar viņu gadījās pirmo reizi. Kārtējā lidojuma laikā kāda pasažiere paziņoja, ka viņai pazudis bērns. Pēc sievietes teiktā, viņa iekāpa lidmašīnā ar savu zīdainīti un 3 gadus veco meitiņu. Viņa ļoti raudāja un apgalvoja, ka ir atstājusi lielāko bērnu tikai uz brīdi, lai mazākajam nomainītu autiņbiksītes. Līdzās sēdošie pasažieri jau nogura klausīties viņas vaimanās un sāka uzstāt, ka sieviete ir iekāpusi lidmašīnā tikai ar vienu bērnu. Tas bija vairāk nekā dīvaini. Sevišķi aktīvi sarunā iesaistījās kāds pārītis, kas sēdēja līdzās. Viņi apgalvoja, ka sieviete ir lietojusi kaut kādas zāles.

‘’Es tikai izdzēru nomierinošo līdzekli, jo man ir ļoti bail lidot. Lūdzu, palīdziet man atrast bērnu!’’

Mazulītes meklējumi

Stjuarte pārmeklēja visu lidmašīnas salonu, taču neatrada nevienu, kas līdzinātos mazulītes aprakstam. Viņa pat pārmeklēja augšējos plauktus un tajos novietotās somas, neskatoties uz pasažieru iebildumiem. Īpaši neapmierināts bija kāds antikvariāta īpašnieks, jo viņa somā atradās dažas ļoti vērtīgas lietas. Starp citu, mana draudzene pārbaudīja datus sistēmā, un izrādījās, ka sieviete lidmašīnā patiešām ir iekāpusi ar diviem bērniem. Pēc tam, kad somas bija pārbaudītas un nekas netika atrasts, sieviete uz salona grīdas pamanīja mazas kreļļu pērlītes, kas bija līdzīgas tām, kādas bija viņas meitiņai ap kaklu. Dažas no tām bija atrodamas arī pie bagāžas nodalījuma durvīm. Sieviete asarās lūdzās stjuartei atvērt šīs durvis. Mana draudzene ilgi tam pretojās, jo šī lidmašīnas daļa vienmēr ir slēgta. Bērns tur vienkārši nevarēja atrasties. Un arī pasažieri bija sašutuši par savu privāto mantu neaizskaramību utt.… Beigu beigās līdzjūtīgā Olga nolēma pārkāpt noteikumus. Viņa paņēma no pilota atslēgu un atslēdza bagāžas nodalījumu. Aiz milzu somu un koferu sastatnēm gulēja meitenīte. Viņa bija bez samaņas. Par laimi, meitenīte drīz vien atguvās un norādīja uz pārīti, kas bija sašutuši vairāk par visiem. Izrādījās, ka viņi bija nozaguši antikvariāta īpašniekam vērtīgu piespraudi, bet mazā meitenīte to bija ieraudzījusi.

Lai bērns nevienam to nevarētu izstāstīt, ļaundari nogaidīja līdz brīdim, kad māte uz brīdi iziet, un sagrāba bērnu. Viņiem paveicās, ka tieši tobrīd nez kāpēc bagāžas nodalījuma durvis bija atvērtas…

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!