Levomekola ziedes brīnumainās iespējas

Levomekola ziedes brīnumainās iespējas

Šī vienkāršā un nepavisam ne dārgā ziede ir pelnījusi atrasties goda vietā katras ģimenes mājas aptieciņā. Šis līdzeklis lieliski palīdz arī tādos gadījumos, kam tas vispār nav paredzēts. Levomekola ziedes pielietojums nebūt nebeidzas ar nelielu brūču un nobrāzumu ārstēšanu.

Ziedes antibakteriālais un pretiekaisuma efekts attiecas uz visām ķermeņa vietām, kuras jūs vēlaties izārstēt. Turklāt to var izmantot arī pie zobu sāpēm, saaukstēšanās un pusaudžu pinnēm.

Kādos gadījumos palīdzēs levomekols

Apdegumi

Ziede ir vienkārši neaizstājama pie dažādas pakāpes apdegumiem. Tā lieliski iztīra brūci. Vispirms apdeguma vietu skalojiet zem auksta ūdens strūklas, pēc tam uzziediet ziedi uz tīras marles salvetes un pielieciet brūcei. Veiciet pārsiešanu katru dienu.

Strutainas brūces un čūlas

Ja brūce vēl nav paguvusi sastrutot, bojāto ādas vietu apstrādājiet ar spirtu un ūdeņraža pārskābi. Ja tomēr ārstēšana ir uzsākta novēloti, ar antiseptiskā šķīdumā iemērktu vates tamponu kārtīgi iztīriet brūci. Uzklājiet nedaudz ziedes tieši uz brūces, uzlieciet marles plāksnīti un apsaitējiet. Ja strutu nav, mainiet apsēju reizi diennaktī, bet strutu gadījumā - vairākas reizes dienā.

Haimorīts un ausu saslimšanas

Pie hroniskām iesnām arī palīdzēs levomekols. Vienu-divas reizes dienā ar vates kociņu iesmērējiet ziedi deguna ejās. Šī procedūra dos ievērojamu ieguldījumu vispārējā ārstēšanā. Ja situācija ir nopietnāka, tad sarullējiet marles saiti trubiņā, piesūciniet to ar levomekola ziedi un ielieciet deguna ejās. Apgulieties un atlieciet galvu uz aizmuguri. Šādā stāvoklī palieciet pusstundu. Nedēļas laikā šī procedūra jāatkārto vairākas reizes dienā. Šādas piesūcinātas marles trubiņas var izmantot arī pie auss iekaisuma.

Pinnes

Levomekols ir lielisks palīgs cīņā ar ādas izsitumiem. Lietojiet ziedi nelielos daudzumos punktiņu veidā. Diemžēl jāsaka, ka organisms ātri pierod pie šī līdzekļa, un ar laiku tas pārstāj būt efektīvs. Tāpēc levomekolu vajadzētu lietot pārmaiņus ar citiem preparātiem. Atcerieties, ka levomekols nenovērš piņņu rašanās cēloni.

Smaganas

Pie visizplatītākās stomatoloģiskās saslimšanas - parodontozes - smaganas kļūst mīkstas. Cīņā ar baktēriju uzbrukumu palīdzēs levomekols. Vispirms izskalojiet muti ar salvijas novārījumu vai pretiekaisuma šķīdumu. Pēc tam izveidojiet nelielus mezgliņus no marles, piesūciniet tos ar ziedi un pielieciet pie apsārtušajām smaganu vietām. Atstājiet tur šo līdzekli uz vairākām stundām. Atkārtojiet procedūru divas reizes dienā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!