Ko kāzu datums var pateikt par jūsu ģimeni?

Ko kāzu datums var pateikt par jūsu ģimeni?

Numerologi ir pārliecināti, ka kāzu datums var ļoti daudz ko pastāstīt par laulāto pāri. Izmantojot precīzu aprēķinu, jūs varēsiet uzzināt jaunu informāciju par savu dzīvi, varēsiet pakoriģēt savu vai partnera uzvedību, kā arī sasniegt harmoniju ģimenē.

Numeroloģiskie aprēķini ir lielisks atbalsts jūsu dzīvē. Ar to palīdzību iespējams izbēgt no virknes nepatikšanām, kā arī panākt labklājību un mīlestību.

Numerologi ir pārliecināti, ka kāzu datums var ļoti daudz ko pastāstīt par laulāto pāri. Izmantojot precīzu aprēķinu, jūs varēsiet uzzināt jaunu informāciju par savu dzīvi, varēsiet koriģēt uzvedību un sasniegt harmoniju savā ģimenē. Turklāt šis aprēķins kļūs par lielisku pamatu kāzu datuma noteikšanā, kā arī kļūs par stabilu un spēcīgu attiecību atbalstu un garantu. Ja jūs jau esat precējušies, tad šis aprēķins palīdzēs jums noteikt jūsu attiecību vājos posmus, lai kopā ar partneru varētu tos atrisināt.

Lai iegūtu nepieciešamo skaitli, jums vajadzēs saskaitīt kopā visus ciparus jūsu kāzu datumā, turpinot tos skaitīt tik ilgi, kamēr iegūts viencipara skaitlis. Gala rezultātā iegūtais cipars arī būs jūsu ģimenes labklājības skaitlis.

Piemēram, jūsu kāzu datums ir 16.08.2010
1+6+0+8+2+0+1+0=18=1+8=9.

Tāpat jūs varēsiet izrēķināt vislabvēlīgāko skaitli savai laulību dienai. Lai to izdarītu, nepieciešams salikt kopā sievietes dzimšanas datumu (piemēram,  11.05.1988 = 1+1+0+5+1+9+8+8=33=3+3=6) un vīrieša dzimšanas datumu (piemēram, 11.07.1986 = 1+1+0+7+1+9+8+6=33=3+3=6), pēc tam saskaitiet kopā arī šos ciparus (6+6=12=3). Tas nozīmē, ka jebkura mēneša trešais datums ir lieliski piemērots jūsu kāzām.

Ciparu nozīme

Vieninieks - sola pārim stabilu laulību, taču attiecībās var būt nesaskaņas.

Vieninieks ir līderības skaitlis, tādēļ ģimenes attiecības jāuzsāk ar kompromisa rašanu. Šādā ģimenē katrs no laulātajiem centīsies uzstājīgi turēties pie sava, uzspiest savu viedokli partnerim, kas var izraisīt nesaskaņas.

Lai izvairītos no strīdiem, necentieties nostādīt sevi un savas vajadzības augstāk par partnera. Ja jūs iemācīsieties būt daudz piezemētāki, tad ar laiku jūsu savstarpējās attiecības norimsies un mājās iestāsies miers un harmonija.

Turklāt skaitlis viens palīdz nemitīgi uzturēt pāri ambiciozā stāvoklī, kopā attīstīt biznesu, kā arī nemitīgi sniegt partnerim jaunas un interesantas idejas. Šāda savienība, kas balstīta uz savstarpēju sapratni un piekāpšanos, solās būt ilgstoša un spēcīga. Eksperti iesaka pāriem ar šādu kāzu datuma ciparu izvairīties no garlaicības attiecībās. Tieši garlaicība var būt nāvējoša jūsu attiecībām. Daudzveidojiet tās ar interesantiem ceļojumiem, aktīvu laika pavadīšanu, un jūs varēsiet pārsūtīt enerģiju mierīgajai ikdienas dzīvei.

Divnieks - palīdz pāriem saglabāt mīlestību daudzus gadus, saglabājot arī trauslās un maigās jūtas.

Šis cipars atbild par uzticību un tuvām partneru attiecībām, romantisku noskaņu. Neaizmirstiet lutināt savu otro pusīti ar mīļām dāvanām, izrādiet viņiem jūtas un atzīstieties mīlestībā – šādi jūsu attiecības saglabās pirmā randiņa sajūtas.

Šāda pāra negatīvais aspekts attiecībās var būt aizdomas par viena no partnera sānsoļiem. Laulību iespējams saglabāt tad, ja laiku pa laikam atradīsieties uz kādu laiku šķirti. Vientulība palīdzēs ievest daudzveidību attiecībās, ienesot tajā nelielu sēdu noti, kas pēc atkārtotas tikšanās pārvērtīsies priekā, jaunās atzīšanās un patiesās jūtās.

Pasargājiet viens otru no ciešanām un vilšanās – tad jūsu attiecības būs kā paraugs visiem pārējiem.

Skaitlis trīs - atnes attiecībām disharmoniju un nemieru.

Šādās attiecībās pāri bieži vien ir egoistiski noskaņoti, jo pāri beidz savstarpēji sadarboties un uzsāk savu personīgo veiksmes un attīstības ceļu. Šīs attiecības ir postošas, tādēļ ģimenes saglabāšanai ir nepieciešams uzklausīt un sākt cienīt savu partneri. Trijnieks rada vibrācijas, kuras ietekmē uztveri par dzīves rutīnu. Garlaicība un vienveidība var iznīcināt ģimeni. Saglabāt labas attiecības varēsiet tad, ja cienīsiet savu otru pusīti, viņu vēlmes, kā arī vienlīdzīgi sadalīsiet ikdienas darbus.

Tāpat laulību saglabāt palīdzēs bieža ceļošana un apstākļu maiņa, minimālisma dizaina elementi un pēc iespējas mazāk lietu. Tādā veidā jūs daudz mazāk laika pavadīsiet tīrīšanas un kārtošanas darbos, bet brīvajā laikā varēsiet atrast nodarbes, kas jums abiem sniegs baudu.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!