Ko mums sola astroloģiskā prognoze Jaunajam 2022. gadam?

Ko mums sola astroloģiskā prognoze Jaunajam 2022. gadam?

2022. būs ūdens tīģera gads, kas nozīmē, ka mūs visus sagaida interesants periods finansiālā ziņā. Ūdens tīģeri astroloģijā raksturo kā inteliģentu un pragmatisku dzīvnieku, tas simbolizē bagātību, spēku un dāsnumu. Svītrainais plēsējs palīdzēs mācīties no pieļautajām kļūdām, demonstrēs domāšanas elastību, piesardzību un mērķtiecību, kas nesīs lielu veiksmi cilvēkiem, kuri ir gatavi ieguldīt savā nākotnē. Tajā pat laikā ūdens tīģeris var būt pārlieku pārliecināts par sevi un impulsīvs.

Pāvels Globa atklāj, kam veiksies ar finansēm jaunajā gadā

Pāvels Globa pastāstīja, kurām no zodiaka zīmēm zvaigznes prognozē veiksmi un laimi 2022. gadā. Slavenais astrologs atklāj: “Veiksme nākamajā gadā būs tikai piecu zvaigznāju pusē, tie ir: Auns, Dvīņi, Vēzis, Skorpions un Strēlnieks.” Viņš arī sniedza ieteikumus katra pārstāvjiem, kas darāms, lai dzīvē ienāktu gaišs periods.

Astroloģiska prognoze un horoskops 2022. gadam sola daudz laimes dažādās dzīves jomās, gads dziedēs 2021. gada brūces. Lai gan 2022. gadā veiksies visām zodiaka zīmēm, sevišķu priekšroku zvaigznes dos vairākām zodiaka zīmēm. Kādas tās ir?

Strēlnieks

Jaunais gads Strēlniekiem sniegs daudz iespēju. Loku šāvējiem veiksies finansiālā jomā, viņi varēs uzsākt jaunas apmācības kādā no specialitātēm, kas atvērs pirmās durvis uz lielo biznesu. Tomēr Strēlniekiem ir jāsargā sevi no stresa, kas var negatīvi ietekmēt dzīves kvalitāti un veselību. Tieši stress ir galvenais nākamā gada izaicinājums. Būs jākontrolē attiecības ar darbu un rūpīgi jāseko, lai pārslodze un pārdzīvojumi neietekmē veselību.

Auns

2022. gadā Aunu sagaida daudz patīkamu notikumu. Laika posms no janvāra līdz martam būs grūts un atbildīgs. Šajā laikā nāksies pārdomāt vērtības, pievērst uzmanību savam dzīvesveidam, koriģēt to. Ir pienācis laiks izvirzīt jaunus mērķus, kurus reāli realizēt, pielietojot personiskās īpašības. Gads nesīs finansiālu labklājību.

Dvīņi

Janvāris būs veiksmīgs tiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem, kuri aizejošajā gadā pabeigs visu iesākto. Sava čakluma augļus Dvīņi sāks plūkt nākamā gada pirmajās nedēļās, kas labvēlīgi ietekmēs vadības attieksmi un finansiālo situāciju. Pozitīvas pārmaiņas Dvīņu dzīvē nāks janvārī. Viņi var paļauties uz to, ka dzīve mainīsies uz labo pusi, taču tikai pie nosacījuma, ka līdz tam ir smagi strādāts. Maijā labvēlīgs laiks, lai mainītu darbu un dzīvesvietu.

Vēzis

Vēžiem 2022. gads būs pilns ar jauniem izaicinājumiem. Gada pirmajā pusē būs daudz darba, taču viņi atradīs risinājumu, kā līdzsvarot savu personīgo un profesionālo dzīvi. Gada laikā Vēži tiks pamanīti savā darbā un veidos jaunas biznesa attiecības. 2022. gads šajā zīmē dzimušajiem sola ceļu uz kārotā mērķa īstenošanu.

Skorpions

Skorpioni spēs realizēt savus sapņus. To būs iespējams panākt, uzlabojot finansiālo situāciju. Skorpioni ir starp tiem laimīgajiem, pret kuriem jaunā gada aizbildnis - Ūdens tīģeris – būs labvēlīgs. Jaunajā gadā daudzi Skorpiona zīmes pārstāvji varēs satikt savu mīlestību, kā arī uzlabot materiālo stāvokli.

Ieteikumi citu zīmju pārstāvjiem

Jāuzmanās no visa pārmērīgā – patoloģiskas alkatības un aizraušanās ar krāšanu, tieksmes pēc vieglas naudas un pārslodzes. Kopumā lielākajai daļai gads būs diezgan mierīgs un īpaši viegls tiem, kam nav parādu. Ja kredītos esat “līdz ausīm”, tad ieteicams līdz oktobra beigām nomaksāt visus parādus un tikai tad uzņemties jaunas saistības. Bet tiem, kas plāno lielas investīcijas vai biznesa paplašināšanu, tieši otrādi, jāpasteidzas – šajā ziņā veiksmīga būs ziema, pavasaris un pirmie vasaras mēneši.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!