Ko kategoriski nedrīkst darīt ar fotogrāfijām, lai nepiesauktu nelaimi

Ko kategoriski nedrīkst darīt ar fotogrāfijām, lai nepiesauktu nelaimi

Šajā rakstā mēs pastāstīsim par visizplatītākajiem ticējumiem, aizspriedumiem un aizliegumiem, kas saistīti ar fotogrāfijām.

Ir pieņemts domāt, ka fotogrāfijām piemīt mistisks spēks un katrs foto var iespaidot cilvēka likteni. Mēs jums piedāvājam iepazīties ar visizplatītākajiem “fotogrāfiskajiem” aizliegumiem un aizspriedumiem.

Aizliegumi, kas saistīti ar fotogrāfijām

1.Nedrīkst dāvināt fotogrāfijas nepazīstamiem cilvēkiem. Šis ticējums ir vecs kā pasaule, un tam ir nopietns pamatojums - caur fotogrāfiju notiek enerģētiskā apmaiņa, kuru var izmantot negodprātīgi cilvēki, lai nodarītu nelabojamu kaitējumu, uzlikt lāstu, sabojāt dzīvi. Fotogrāfijas bieži kļūst par galveno maģisko atribūtu rituālos, piebiršanās, lāstos. Tomēr šis ticējums attiecas tikai uz tādām fotogrāfijām, kuras bijušas izdrukātas no pirmavota (fotokameras, telefona, planšetes). Citiem vārdiem sakot, maģiskajiem rituāliem derēs tikai pirmā vai oriģinālā fotogrāfija. Uz bildēm, kas ielādētas no interneta, šis nosacījums neattiecas.

2.Nedrīkst dāvināt fotogrāfiju mīļotajam cilvēkam. Šo ticējumu ir viegli izskaidrot - foto, uz kura attēlots viens cilvēks, nodod vientulības enerģētiku. Tādēļ, kad šāds attēls nonāk pie jūsu partnera, viņš sāk zemapziņā attiekties pret jums, kā pret cilvēku, kuram neviens nav vajadzīgs. Pie tam, šobrīd ir modē dāvināt pašas veiksmīgākās, rediģētās un pat mākslinieciskas fotogrāfijas. Tajās cilvēks izskatās daudz pievilcīgāk, nekā dzīvē. Ja jūs vēlaties, lai mīļotajam būtu jūsu fotogrāfija, ezotēriķi iesaka nofotografēties kopā. Tas jūs vienos: tādā fotogrāfijā ir jūtama mīlestības enerģētika, kas novērš uzmanību no trūkumiem ārienē.

3.Nedrīkst griezt, plēst vai dedzināt fotogrāfijas. Jebkura fotogrāfija ir nedalāmi saistīta ar to cilvēku, kurš tajā attēlots. Tādēļ, kad jūs dedziniet vai plēšat savas fotogrāfijas, jūs pašrocīgi sagraujat savu dzīvi, piesaistāt sev nepatikšanas, nelaimes un slimības. Jūs izjaucat sava enerģētiskā lauka veselumu, kļūstot par viegli sasniedzamu mērķi nelabvēļiem, pāridarītājiem, ienaidniekiem.

4.Nedrīks likta savu fotogrāfiju mirušā zārkā. Šī ticējuma aizsākumi meklējami riituālos, kurus praktizē melnajā maģijā. Ezotēriķi uzskata, ka mirušais, kura zārkā jūs ieliekat savu fotogrāfiju, tik tiešām var paņemt jūs sev līdzi. Protams, lai tas piepildītos, vēl ir jānoskaita buramvārdi. Tomēr velti riskēt nevajadzētu. Fotogrāfijas ir cieši saistītas ar cilvēka enerģētiku, apglabājot kopā ar aizgājēju savu attēlu, jūs varat arī paši drīz nonākt zem zemes.

5.Nedrīks turēt redzamā vietā mirušo fotogrāfijas. Godināt savu aizgājušo tuvinieku piemiņu ir pareizi, bet nevajadzētu viņu fotogrāfijas glabāt vienā albumā ar tiem, kas ir dzīvi, bet vēl vairāk novietot viņu fotogrāfijas redzamās vietās. Tas tāpēc, ka mirušo fotogrāfijas saglabā un nodod tālāk nāves enerģiju, kas negatīvi iedarbojas uz dzīvajiem. Tādās mājās, kur redzamā vietā ir noliktas mirušo fotogrāfijas, biežāk notiek strīdi, slimības un citas nelaimes. Tādā vietā iemitinās sēru enerģija, kas neļauj pozitīvajām plūsmām dominēt pār negatīvajām.

6.Nedrīkst fotografēt vietas ar negatīvu enerģētiku. Un vēl vairāk nedrīkst šādās vietās fotografēties pašiem. Kopā ar jums attēlā var palikt pēdas no tās enerģijas, kas piemīt baisajai vietai. Drūmas vietas nav tās piemērotākās fotografēšanai.

7.Nedrīkst publicēt un dāvināt zīdaiņa fotogrāfijas. Mazu bērnu biolauks pirmajos dzimšanas mēnešos ir ļoti ievainojams, tādēļ zīdaiņi ir daudz vairāk pakļauti negatīvismam. Viņus ir vieglāk nobrīnēt, pat bez ļauniem nodomiem. Ezotēriķi neiesaka dāvināt zīdaiņu fotogrāfijas pat vistuvākajiem radiniekiem. Šī paša iemesla dēļ tās nevajag publicēt arī internetā. Citu skaudība, negatīvisms un naids var kaitēt bērna veselībai. Viņš var kļūt niķīgs un vārgs.

8.Nedrīkst fotografēties līdz kāzām. Pastāv arī tāds ticējums, ka, diviem mīlētājiem nofotografējoties kopā līdz kāzām, pāris izšķirsies. Protams, strīdos un attiecību pārtrūkšanā tomēr vainojami vairāk paši cilvēki, nekā fotogrāfijas. Ja jūs mīlestība ir īsta, jums nav, par ko baidīties: kopīgas bildes tikai stiprinās jūsu savienību, spēcinot mīlestības enerģētiku.

9.Nedrīkst fotografēt nekristītus bērnus. Tiek uzskatīts, ka nekristītiem bērniem trūkst Dieva aizsardzības, tāpēc fotografēšana var tiem kaitēt: atņemt dzīvības spēku, padarīt tos vājus, bez rakstura, provocēt sliktu likteni.

10.Nedrīkst fotografēties grūtniecības laikā. Ir ticējums, ka sievieti, kas nofotografējusies grūtniecības laikā, noteikti gaida nelaime, kas saistīta ar viņas nākamo bērniņu. Tas var kļūt par iemeslu abortam, bērna fiziskās un garīgās veselības problēmām. Tomēr šim ticējumam ir nopietns atspēkojums - daudzas ārzemju zvaigznes ne vien atklāti ir pavēstījušas par savu grūtniecību, bet arī fotografējušās kailas, akcentējot uzmanību tieši uz savu interesanto stāvokli. Un katrai no viņām ir piedzimis vesels bērniņš.

11.Nedrīkst fotografēties trijatā. Pastāv ticējums, ka tas, kurš fotogrāfijā atrodas pa vidu, nomirs pēkšņā nāvē. Šis aizspriedums neiztur nekādu kritiku, un tam nav nekāda ticama pamatojuma.

12.Nedrīkst fotografēties pirms tāla ceļa. Māņticīgi cilvēki uzskata, ka, nofotografējoties “uz ceļakāju” , atpakaļ mājās vairs var arī neatgriezties. Tas ir vēl viens pretrunīgs ticējums. Pietiek atcerēties kosmonautus, slavenus ceļotājus, jūrniekus un pirmatklājējus, kas fotografējas pirms došanās ceļā un veiksmīgi atgriežas mājās.

Kā var pamanīt, daudzi ticējumi ir tik pretrunīgi, ka neiztur nekādu kritiku un piepildās tikai retos gadījumos. Ezotēriķi neaizliedz fotografēties, viņi liedz meklēt negatīvismu tur, kur tas nemaz nevar būt. Galvenais - nedāviniet savas fotogrāfijas svešiem cilvēkiem un sevi fotografējiet tikai pozitīvos un priecīgos dzīves brīžos. Tādas fotogrāfijas piepildīs jūsu likteni ar gaismas, mīlestības un laimes enerģētiku.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!