Katru gadu es sagatavoju upeņu lapas – tās ir lieliskas zāles

Katru gadu es sagatavoju upeņu lapas – tās ir lieliskas zāles

Liels daudzums C, K, P vitamīnu, kas atrodas upenēs, padara tās par unikālu aterosklerozes, īpaši aortas, ārstēšanai un prolaksei.

Upenēm piemīt unikālā īpašība stimulēt virsnieru garozu, kad tās funkciju traucē Adisona slimība, un šos traucējumus nav viegli uzlabot pat ar spēcīgiem hormonāliem līdzekļiem.

Izmantojot upeņu lapu infūziju, tiek novērsta urīna un skābeņskābes pārpalikums, kas padara podagras un reimatisma ārstēšanu efektīvu.

Nieru slimību gadījumā ieteicams sekojošs novārījums:

Ar 0,5 litriem ūdens apliec 3 ēdamkarotes sasmalcinātu upeņu lapu Pēc 15-20 minūtēm nokāst No lapām izspiest šķidrumu.
Infūziju liek uz plīts, līdz panākta vārīšanās temperatūra.
Pievieno 2 ēdamkarotes upenes un atstāj, lai atdziest.
Dzert pa 0,5 glāzei, apēst arī ogas. Dzer visas dienas garumā. Katru dienu sagatavo svaigu infūziju. Ārstēšanas kurss ir 1 mēnesis. Uzlabosies ne tikai nieru darbība, bet viss ķermenis jutīsies labāk.

Neiralģija atkāpjas pie sekojošas receptes:

4 ēdamkarotes žāvētas upeņu lapas rūpīgi samaisa ar sasmalcinātu 1,5 citronu miziņu un 3 ēdamkarotēm citronu zāli.
Aplej ar 500 ml verdoša ūdens.
Atstāj uz 6 stundām.
Nokās un dzer 100 ml pusstundu pirms ēšanas.

Reimatisma podagras gadījumā:

10-12 upeņu lapas aplej ar 0,5 litru verdoša ūdens, lai nostāvas kamēr atdziest.
Dzer pus glāzi 4-6 reizes dienā.

Adisona slimības, virsnieru garozas stimulācijas gadījumā:

Sasmalcini plānus stublājus un lapas. 2 ēdamkarotes lapu un stublāja maisījuma aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, atstāj lai ievelkas un atdzesē. Dzert trešdaļu glāzes 5-6 reizes dienā 30-40 minūtes pēc ēšanas.

Bieži cilvēki sūdzas par trokšņiem ausīs. Tinītu cēloņi var būt dažādas infekcijas slimības, ateroskleroze, vielmaiņas un asins slimības, narkotiku intoksikācija, nikotīns, alkohols, minerālu indes, trokšņa radīti un ķirurģiski ievainojumi.

Ārsti parasti izraksta šīs slimības vitamīnus B1, B2, A, nikotīnskābi, joda preparātus, alvejas ekstraktu un citus līdzekļus. Taču ir populāras šīs slimības tautas medicīnas ārstēšanas metode. Piemēram, sajauc visas zemāk minētās sastāvdaļas vienādās daļās:

Upenes.
Ceriņu ziedi vai lapas.
Melnā plūškoka ziedi vai lapas.

Visas minētās sastāvdaļas sasmalcini, aplej ar 0,5 litri verdoša ūdens un vāra katliņā ar vāku 20 minūtes. Ik pa laikam samaisi. Pēc tam atstāj istabas temperatūrā uz 10 minūtēm un nokās. Lieto 70 ml 15-20 minūtes pirms ēšanas 3 reizes dienā, līdz simptomi pazūd.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!