Kas liecina par karmisku saikni starp jums

Kas liecina par karmisku saikni starp jums

Karmiskā saikne ir jēdziens, kas mums skaidro, ka Visumā viss ir saistīts un, ka katrai cilvēka darbībai ir sekas. Tas balstās uz ideju par karmu, jeb ticību tam, ka visi labie vai sliktie darbi tiks vai nu atalgoti vai sodīti. Cilvēki, kuru starpā valda karmiska saikne jūt, ka starp viņiem ir vārdos neizsakāmas savienība. Karmiskā saikne arī var novest pie garīgās izaugsmes un spējas saredzēt dzīves augstākos mērķus.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par draudzīgām vai romantiskām attiecībām, ir tikai pāris cilvēki ar kuriem vakar patiesi savienoties augstākā pakāpē. Iespējams, mums ļoti daudz kā kopīga ar saviem tuvākajiem draugiem, bet parasti ir viens īpašs cilvēks mūsu dzīvē, kas liek mums justies tā, it kā dvēseļu radiniekiem. Šādas attiecības parasti ir atpazītas kā karmiskas. Tiek uzskatīts, ka šīs attiecības ir izveidojušās ar cilvēkiem no iepriekšējām dzīvēm un kad tās atkal satiekas šeit, uz Zemes, saikne šķiet neticami pazīstama.

Vienkāršākais veids, kā atpazīt savu dvēseļu radinieku, jeb karmisko saikni, ir starp vibrācijas enerģiju, ko viņi jums raida. To var sajust pat pirms sacīt kādu vārdu, tā bieži ir kā tūlītēja atpazīšanas un saprašanās savā starpā.

Kas ir dvēseles radinieks?

Dvēseles radinieks ir kāds, ar kuru jums rodas izteikti stipra saikne, kas pārspēj visu. Tiek uzskatīts, ka tas ir jūsu patiesās mīlestības garīgais līdzinieks un šīs dvēseles atpazīst viena otru dažādās dzīvēs.

Komforts un miers

Kad satiekaties ar savu dvēseles radinieku, jūs izjūtat unikālu miera izjūtu, kādu neesat pieredzējis. Starp jums ir tūlītēja sapratne un tā sniedz sajūtu, ka esat saticis sēņu draugu, kas pazīst jūs vislabāk. Jūsu skatieni, sarunas vai līdzīgas domas izveido spēcīgas saiknes izjūtu, kas liek izjust iepriekš nepieredzētu miera un drošības sajūtu.

Savstarpējās sarunas

Kad sarunājaties ar savu dvēseļu radinieku, sarunas plūst nepiespiesti un bez piepūles, tā, it kā tās jau būtu iestudētas jūsu prātā. Jums nav jāuztraucas par to, kā uzvedaties vai izsakaties. Abas puses saprot viena otras domas un sajūtas bez paskaidrošanas. Par spīti šai idillei, pat karmiskās attiecībās var gadīties šķēršļi, bet savstarpējās saprašanās saikne viņu starpā ļauj rast risinājumus bez aizvainojuma vai strīdiem.

Dvēseļu radinieku Iņ un Jaņ

Dvēseļu radiniekiem ir kopīga enerģētiskā saikne, kas ir pārāka par fiziskajām un emocionālajām robežām. Viņi piedzīvo augstāku saprašanās līmeni bieži izsakot vienādas domas vai sajūtas pat nepasakot tās skaļi. Tas ir gandrīz kā domu lasīšana savā starpā.

Dvēseļu radinieku nesaraujamā saikne

Attiecības starp dvēseļu radiniekiem balstās uz savstarpējās uzticības un beznosacījuma mīlestības, kas rada šajās attiecības drošības sajūtu. Dažkārt var likties, ka dvēseļu radinieki ir tik vienoti, ka spēj lasīt viens otra domas pat bez runāšanas. Viņiem piemīt neparastas spējas būt saistītiem savā starpā neskatoties uz atšķirīgajām personībām un vērtībām. Līdzības un atšķirības starp dvēseļu radiniekiem veido viņu saiknes pamatus un ļauj tiem kopā mācīties, augt un attīstīties.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!