Kāpēc sievietes krāpj un domā par neuzticību

Kāpēc sievietes krāpj un domā par neuzticību

Statistika ir nepielūdzama: vairāk nekā puse sieviešu, mīļoto, līgavu, sievu krāpj. Par visbīstamākajām tiek uzskatītas ovulācijas dienas.

Pēc statistikas aģentūras Asper datiem 64% līgavu un sievu ir gatavas krāpt savus līgavaiņu, vīrus un partnerus. Kad domā par neuzticību, tad liekas, ka piekrāpt ir viegli; pavedināšanas spēle pati par sevi uzkurina vēlēšanos - skatieni, īsziņas, slepeni sakari - tas viss tikai dēļ vēlēšanās būt par vīriešu intereses objektu, cita vīrieša intereses, taču tie vēl ir arī satrakojušies sirdsapziņas pārmetumi.

“Šis bīstamais maisījums balstās uz vēlmi pārkāpt pastāvošo lietu kārtību. Taču, jo vairāk sievietei ir iespēju satikties ar citiem vīriešiem, jo mazāk viņa vēlas ar tiem tikties”, - apgalvo psihoseksoloģe Nikoleta Dzapa.

“Līdz tam brīdim, kamēr sieviete nav sapratusi, ko viņa patiešām vēlas, viņa turēs vīrieti pa gabalu. Atrodoties kompānijā, viņa demonstrēs interesi par citiem vīriešiem, liekot partnerim saprast, ka nekoncentrējas tikai uz viņu vien. Kad paliekat vienatnē ar partneri, vairāk sarunājieties ar viņu. Centieties pārskatīt un atjaunot pavedināšanas atmosfēru, kāda bija jūsu pirmajās tikšanās reizēs.”

30-gadīgās eiropietes biežāk domā par neuzticību, bet tikai 18% patiešām krāpj. Sievietes krāpj menstruālā cikla vidū, tās ir visbīstamākās dienas, un risks kļūt neuzticīgai partnerim ir ļoti augsts.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!