Kādas sievietes visbiežāk ir pakļautas vientulībai

Kādas sievietes visbiežāk ir pakļautas vientulībai

Empātiski cilvēki ne tikai prot līdzpārdzīvot, viņi spēj izjust citu cilvēku emocijas kā savas personīgās. Un ir pilnīgi dabiski, ka sievietes ir jūtīgākas nekā vīrieši, tā ir iekārtojusi daba. Bet empātija nav tikai jūtīgums, tā ir rakstura iezīme, kas ļauj ar to apveltītajiem cilvēkiem saskatīt pasauli ar citu cilvēku acīm. Un dažreiz empātija var kļūt pat par lāstu. Kad partneris izprot tavas vēlmes un ar visiem spēkiem cenšas tevi atbalstīt, tas ir lieliski. Tādi cilvēki ir ļoti gādīgi un pacietīgi, viņi vienmēr uzklausa un atbalsta, kā neviens cits. Bet visempātiskākās sievietes bieži vien ir vientuļas. Kad runa ir par nopietnām attiecībām ar empātisku sievieti, ir svarīgi atcerēties, ka viņa cer uz savstarpēju sapratni un to panākt ne pavisam nav viegli. Bieži vien vīrieši neiztur pārlieku emocionālas sievietes un aizbēg no atbildības.

Kāpēc neizdodas izveidot ilgstošas attiecības?

Empātiskā sieviete nesēdēs mājās un nevārīs zupu dienu no dienas. Tādus cilvēkus nevar piespiest darīt to, kas viņām nepatīk. Un attiecības ar vīrieti – privātīpašnieku nav domātas viņām. Lai kļūtu par šādas sievietes partneri, nav jācenšas viņa iekarot. Viņa vienkārši ir jāmīl. Pat ja jums ar partneri ir dažādas gaumes, bet vienalga esat kā bez prāta viens otra dēļ, tātad jums ir vienāds empātijas līmenis. Ir ļoti svarīgi, lai abi partneri būtu spējīgi saprast viens otra jūtas un vajadzības. Ja viens cilvēks ir empāts, bet otrs nav, cilvēki ne tikai nespēs būt līdzās, bet arī necienīs viens otru. Pragmatiskajam partnerim nebūs viegli saprast pārlieku lielo empāta sentimentalitāti, un empāts, savukārt, nespēs pieņemt pragmatiķa skarbumu. Bieži vien empātiskie cilvēki piemēra sev citu cilvēku jūtas, un šī iemesla dēļ nevar nodalīt personīgās sajūtas no citu cilvēku jūtām. Viņi var uztvert citu cilvēku iemīlēšanos vai aizvainojumu kā personīgo un viņus ir ļoti viegli satraukt. Empātiskās sievietes mīl būt par visu lietas kursā, viņas uzdos ļoti daudz jautājumu, mēdz tos atkārtot vēl un vēl. Tāda īpašība atbaida partnerus, īpaši, noslēgta rakstura cilvēkus.

Neskatoties uz to, ka empātiskiem cilvēkiem ir nepieciešama sava telpa, viņi var neievērot, ka ielaužas savu tuvinieku personīgajās lietās, kurās tiem nebūtu “jābāž savs deguns”. Jūtīgums ir laba īpašība, kad zini mēru, bet empātiem šīs mēra sajūtas nav. Būt par sievietes – empāta partneri nozīmē pilnībā viņai uzticēties un būt atklātam jebkurā jautājumā. Pretī dabūsi emociju vētru, absolūtu uzticību un sapratni. Lai atpazītu cilvēku, kurš varētu kļūt par cienīgu partneri, jāpievērš uzmanība viņa uzvedībai. Daži vīriešu vienkārši nav spējīgi uz nopietnām attiecībām. Un atbrīvoties no iepriekšējām attiecībām ir grūti ne tikai empātiskiem cilvēkiem. Jāspēj spert soli pretī savai laimei, ja tevī nav nekādu pazīmju par neaizdziedētām rētām no iepriekšējām attiecībām.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!