Kādas lietas guļamistabā var izjaukt laimīgu laulību

Kādas lietas guļamistabā var izjaukt laimīgu laulību

Saskaņā ar senu tautas gudrību, ir lietas, ko nedrīkst turēt savā guļamistabā. Daudziem priekšmetiem ir raksturīgi nogalēt mīlestību un atvairīt laimi no guļamistabas saimniekiem.

Ja cilvēks sāk manīt, ka attiecības ir sākušas pasliktināties, pazudusi kaisle un romantika, tad vajadzētu kā nākas apskatīt istabu. Visticamāk, ka tajā atrodas lietas, kas negatīvi ietekmē privāto dzīvi. Iespējams, pat provocē pilnīgu tās trūkumu.

Ir jāzina lietas, kas nogalina mīlestību, un nekavējoties jāizvāc tās no guļamistabas.

Augi ar asām lapām vai ērkšķiem

Kā spilgtu piemēru varētu minēt kaktusu. Tā atrašanās līdzās gultai noved pie šķiršanās ar mīļoto cilvēku, pazemina partneru fizisko interesi vienam par otru, noved pie finansiālām problēmām. Tāpat blakus gultai nevajadzētu turēt alveju. Dažādu augu ērkšķi un asās lapas rada sliktu enerģiju, kas nogalina mīlestību. Šādiem augiem būtu jāatrodas viesistabā. Kaktuss uz palodzes aiz aizkariem, kuri atdala to no dzīvojamās zonas, kalpos visai ģimenei kā droša aizsardzība pret melno maģiju.

Dekoratīvs putniņš bez pāra

Guļamistaba ir tā vieta, kur noris pāra intīmā dzīve. Šajā istabā nav jāatrodas vientuļnieku simboliem. Visām dekoratīvajām figūriņām guļamistabā ir jābūt pa pāriem, lai nenovestu istabas saimniekus pie šķiršanās un vientulības.

Atslēgas

Tautas gudrība māca, ka atslēgām nav jāatrodas guļamistabā. Mūsu senči uzskatīja, ka tas noved pie nesaprašanās pāra starpā. Turklāt nevērīgi uz guļamistabas skapīša nomestas atslēgas var izraisīt strīdus vai ģimenes skandālus.

Šūšanas piederumi

Šūšanas piederumus vajadzētu glabāt tālāk no guļamistabas. Šķērēm un adatām šeit nav jāatrodas. Šie asie priekšmeti piepilda telpu ar kaujiniecisku enerģiju. Jo ilgāk tie atrodas guļamistabā, jo vairāk vedina uz negatīvām sekām.

Spogulis pretim gultai

Spoguli nedrīkst likt pretim gultai. Tāds atspoguļojošas virsmas novietojums negatīvi iedarbojas uz istabas enerģētiku, laulāto mīlestības saikni un viņu veselību. Spogulis guļamistabā ir jānovieto tā, lai tajā neatspoguļotos gulta un tajā gulošie cilvēki.

Tukša vāze

Tukšām vāzēm vispār nevajadzētu atrasties redzamā vietā. Tukšs trauks nes tukšuma un zaudējumu enerģētiku. Tukšo vāzi labāk vajadzētu ielikt skapī, piepildīt to ar konfektēm, naudu vai ziediem. Guļamistabā būtu jānoliek vāze tieši ar ziediem, jo tie nes pozitīvu un dzīvu enerģiju.

Mājas čības

Daudzi ir pieraduši čības pa nakti nolikt zem gultas, jo tā ir ērta vieta. Tomēr no šī sliktā ieraduma vajadzētu atbrīvoties, jo tiek uzskatīts, ka mājas čības, kas pa nakti atstātas guļamistabā, var novest pie vīra vai sievas neuzticības.

Akvārijs

Pēc speciālistu domām, akvārijs guļamistabā var novest pie dažādām nebūšanām ģimenē. Bet akvārija ūdens atņem gulošajiem cilvēkiem viņu enerģiju.

Zinot, kādiem priekšmetiem nevajadzētu atrasties jūsu guļamistabā, var ne vien izvairīties no dažādām problēmām laulāto starpā, bet arī sakārtot savu personīgo dzīvi.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!