Kā pārdzīvot laulības šķiršanos

Kā pārdzīvot laulības šķiršanos

Šķiršanās, iespējams, ir viena no vissmagākajām lietām, kas var notikt ar cilvēku. Tā atstāj jūs bezcerīgu, vāju un vientuļu. Tā liek justies tā, it kā būtu pasaules gals, jo jums jūsu nemierīgajā prātā nāk visas pagātnes atmiņas. Tomēr joprojām ir daži padomi, kā izdzīvot šo dzīves periodu un palikt stipriem neatkarīgi no tā, kādas sāpes jūs izjūtat.

Pirmais noteikums ir turēties prom no visa, kas jums atgādina par jūsu partneri. Vienkārši paņemiet viņa drēbes un izmetiet tās, un mēģiniet nedomāt par iespējamo atriebību. Visticamāk, tā nekad nenotiks, un jūsu cerības laika gaitā izzudīs. Turklāt šajā periodā ir ārkārtīgi svarīgi visu sakārtot, un tas palīdzēs jums beidzot kārtīgi sakārtot jūsu māju. Pēc skapja sakārtošanas dodieties uzreiz uz virtuvi un palutiniet sevi ar kaur ko garšīgu, piemēram, sautētu vistas krūtiņu. Tās pagatavošana neprasa daudz laika, un to ir viegli pagatavot.

Sāksim gatavot! Sāciet ar cepeškrāsns uzkarsēšanu līdz 180 grādiem. Paņemiet lielu bļodu un ar mikseri samaisiet nedaudz sviesta ar cukuru. Pievienojiet nedaudz vaniļas un mandeļu ekstrakta, lai iegūtu bagātīgāku garšu, un samaisiet līdz viendabīgai masai. Tagad paņemiet olu, sakuliet to un iemaisiet masā. Pievienojiet 4 krūzes ar miltiem, nedaudz cepamā pulvera, sāls un samaisiet visu kopā, līdz tik tikko viss ir apvienots. Mīkla ir gatava, un jums tā ir jāievieto formiņās, lai izveidotu vajadzīgo cepumu formu. Ja vēlaties cepumus ar kaut ko apkaisīt, tad jums tas ir jādara šajā posmā. Ieliekiet tos iepriekš uzkarsētā cepeškrāsnī uz 12 minūtēm. Un izbaudiet!

Kamēr jūs ēdat cepumus ar saviem bērniem, jūs varat arī pārrunāt ar viņiem savus nākotnes plānus un idejas. Dalīšanās domās un jūtās palīdzēs ātrāk atgūties. Turklāt cepumu gatavošana kopā ar bērniem mazliet novērsīs jūsu domas no šķiršanās.

Kamēr jūsu cepeškrāsns uzkarsējas līdz 180 grādiem, sasmalciniet dažus makadāmijas riekstus. Tad sakuliet kopā sviestu, brūno cukuru, līdz viss ir viendabīgā masā. Pievienojiet maisījumam olu un vaniļas ekstraktu un turpiniet kulšanu. Pēc tam pievienojiet miltus, sodu un nedaudz sāls, un samaisiet visu līdz viendabīgai masai. Pievienojiet makadāmijas riekstus. Mīklas bumbiņas izrullējiet un cepjiet tās 10 minūtes. Visbeidzot, pārlieciet cepumus uz redeles atdzist. Un izbaudiet!

Jūsu finanšu organizēšana var šķist nedaudz izaicinoša, jo jums vairs nav sava vīra. Neuztraucieties, vienkārši veiciet rūpīgu izpēti pār savām finansēm un plānojiet savu nākotni. Kad esat to izdarījusi, palūdziet, lai jūsu draugi atnāk ciemos un izklaidējieties. Neaizmirstiet pagatavot viņiem kādu neparastu kūku, lai viņus pārsteigtu.

Uzkarsējiet cepeškrāsni līdz 180 grādiem. Gatavojiet kūku, uzmanīgi ievērojot iepakojuma norādījumus. Ļaujiet tai atdzist. Tikmēr sajauciet vaniļu, sviestu un cukuru ar krēmsieru, un sadrupiniet šokolādi gabaliņos. Katru izcepto kūkas slāni horizontāli sagrieziet uz pusēm un starp katru slāni un sānos izklājiet garnējumus. Tad uz vienu minūti ieliekiet mikroviļņu krāsnī šokolādi. Uzlejiet to virs kūkas un izrotājiet ar šokolādes gabaliņiem.

Ja vēlaties sērot, tas arī ir labi. Vienkārši dodiet sev laiku. Bet mēģiniet pieņemt to, ka šķiršanās jau ir notikusi. Atcerieties uzturēt kontaktus ar pozitīviem un izpalīdzīgiem cilvēkiem. Izvairieties no tiem, kas ņirgājas par jums šajā grūtajā laikā. Un atcerieties, turiet galvu augsti paceltu un ceriet uz to labāko!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!