Jauna sieviete ieslīgst komā, jo bija izdarījusi lietu, ko dara ļoti daudz sieviešu visā pasaulē. Padomā pirms dari!

Jauna sieviete ieslīgst komā, jo bija izdarījusi lietu, ko dara ļoti daudz sieviešu visā pasaulē. Padomā pirms dari!

Jaunā amerikāniete Selēna Beforda vienmēr bija sapņojusi par kuplām formām. Par savu ideālu viņa uzskatīja Bejonsī un Kimu Kardašjanu. Selēna sapņoja sakrāt tik daudz naudas, lai varētu palielināt savas formas līdz vēlamajām. Taču labās klīnikās šādas operācijas viņai vienkārši nebija pa kabatai.

Un tad kādu reizi Selēna nosprieda, ka viņai beidzot ir uzsmaidījusi veiksme. Paziņa viņai pastāstīja par kādu kosmetoloģisko klīniku, kur cenas bija teju divas reizes zemākas nekā citur. Paziņa pati pāris reižu tur bija veikusi skaistuma injekcijas un bija ļoti apmierināta ar rezultātu.

Selēnai sākumā izlikās stipri aizdomīgas tik zemas cenas. Jo implantu ievietošana taču ir daudz sarežģītāka procedūra, nekā vienkārši injekcijas. Tomēr vēlme tikt pie kārotajām formām ņēma virsroku, turklāt sievietes ietaupījumiem būtu vajadzējis pietikt operācijai.

Viss noritēja veiksmīgi. Selēna jau pēc dažām dienām izrakstījās no klīnikas. Jā, viņai beidzot bija viņas ideālās sapņu formas! Laimīgā sieviete publicēja ‘’atjaunotās sevis’’ bildes Instagram, un viņas sekotāju skaits auga milzīgā ātrumā - viss notika tieši tā, kā viņa gribēja.

Zibens spēra negaidīti. Reiz, pamostoties no rīta, Selēna sajuta, ka vienā pusē implants ir kļuvis tāds kā mīkstāks un pat nedaudz ‘’iekritis’’. Sākumā viņa cerēja, ka nekas slikts nav noticis, un viss pats no sevis nostāsies savās vietās. Taču pēc pāris stundām jaunajai sievietei kļuva slikti. Draudzene, ar kuru viņas kopīgi īrēja dzīvokli, izsauca ātro palīdzību.

Selēna nāca pie samaņas slimnīcā tikai pēc divām nedēļām. Izrādījās, ka viņai bija ievietoti lēti implantu modeļi, kurus jau sen neviens vairs neizmantoja. Viens no silikona implantiem bija vienkārši pārsprādzis. Šķidrums nokļuva Selēnai zem ādas, bija sākusies nekroze. Sievieti ar lielām grūtībām izdevās izglābt, šis divas nedēļas viņa nogulēja komā. Tagad Selēnai priekšā vēl ir ilgstoša ārstēšanās un rehabilitācija.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!