Ginekoloģe nosauc produktus, kas paaugstina sievietes libido

Ginekoloģe nosauc produktus, kas paaugstina sievietes libido

Ārste-ginekoloģe J.Volokva stāsta, kā sievietēm samazināt svaru, uzlabot vielmaiņu un paaugstināt libido. Izrādās, galvenā nozīme ir pareizam uzturam.

‘’Metaboliskais sindroms, liekais svars un sirds-asinsvadu saslimšanas bieži kļūst par iemeslu sievietes libido samazināšanai. Diēta - lūk, daļa no šī stāvokļa terapijas. Mūsdienu ierastais uzturs ar lielu ogļhidrātu daudzumu ir izteikti neveselīgs, tajā ir daudz cepta, slikto tauku un ķīmiski apstrādātu produktu,’’ - bilst daktere.

Par vislabāko uzturu varētu uzskatīt Vidusjūras diētu, kurā ietilpst daudz dārzeņu, zivju un pilngraudu. Tāds uzturs ne vien uzlabos metabolismu, bet arī labvēlīgi ietekmēs sievietes libido.

Konkrēti ginekoloģe iesaka likt akcentu uz momonepiesātinātajām taukskābēm (rieksti, sezams, zivis, ķirbju sēklas, augu eļļas). Pākšaugi, aknas un zaļumi aizpildīs folskābes deficītu. Par spēcīgu afrodiziaku var uzskatīt tumšo šokolādi, jo tā satur fenitilamīnu, kas stimulē dofamīna izstrādi. Sievietēm rodas prieka, laimes un labklājības sajūta, bet tā, savukārt, uzlabo libido. Arī čili pipari ir veselīgi - pateicoties kapsaicīnam, uzlabojas asinsrite. Bez tam ir vērts piegriezt vērību arī granātāboliem un vaniļai.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!