Brīnumlīdzeklis pret lieko svaru un paaugstinātu holesterīna līmeni

Brīnumlīdzeklis pret lieko svaru un paaugstinātu holesterīna līmeni

Kanēlis satur lielu skaitu labvēlīgo barības vielu, ēteriskās eļļas, kā arī kalciju un šķiedrvielas. Šī garšviela brīnumainā veidā ietekmē organismu, palīdzot zaudēt svaru un būt veselam.

Kanēļa ārstnieciskās īpašības

1. Kanēlī esošās šķiedrvielas efektīvi palīdz normalizēt vēdera izeju, novēršot gan aizcietējumus, gan caurejas.

2. Garšvielai piemīt antioksidanta un antibakteriālā iedarbība. Kanēļa ekstrakts ir saaukstēšanās un pretdrudža zāļu sastāvā.

3. Kanēlis samazina sliktā holesterīna līmeni. Garšviela samazina sirds slimību un atkārtota infarkta risku, kā arī stiprina sirds muskuli.

4. Kanēlis samazina cukura līmeni asinīs. Neliels garšvielas daudzums var paaugstināt insulīna aktivitāti.

5. Kanēļa eļļa noņem ādas iekaisumu, tāpēc tā tiek izmantota kosmētisko līdzekļu izgatavošanā.

6. Garšvielas smarža uzlabo garastāvoklī, labvēlīgi ietekmē atmiņu un asins cirkulāciju smadzenēs.

7. Garšvielas dezinficējošās īpašības tiek plaši izmantotas konservēšanā, kanēļa pulvera pievienošana pagarina produktu glabāšanas laiku.

8. Sastāvā esošās barības vielas novērš jaunveidojumu un taisnās zarnas vēža attīstību. Tas sasaista un izvada no organisma žults skābi.

Kanēlis svara zaudēšanai

Garšviela var paātrināt svara zaudēšanas procesu, jo tai piemīt spēja palielināt metabolismu. Vielmaiņas uzlabošanai vislabāk ir lietot tēju ar garšvielu un nelielu medus daudzumu. 1 tējkaroti maltā kanēļa pārlejiet ar glāzi verdoša ūdens un pievienojiet 2 tējkarotes medus. Novietojiet vēsā vietā. Dzeriet pusi glāzes no rīta tukšā dūšā un pusi glāzes pirms gulēt iešanas. Papildus malto kanēli var pievienot putrās un dzērienos.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!