Atkal ‘’streiko’’ kuņģis: atsevišķu veselības problēmu psiholoģiskie iemesli
Mūsu ķermenis un psihe ir nesaraujami saistīti viens ar otru. Patiesībā viss, kas notiek mūsu galvās, ļoti ietekmē mūsu organismu. Tas liecina par to, ka par slimības cēloni ne vienmēr kļūst kādi fiziski traucējumi orgānu un sistēmu darbības procesā. Tāpēc, ja mediķi nespēj noteikt periodiski atkārtojošos sāpju iemeslus, ir jāmēģina kārtīgi ieklausīties pašam sevī un atritināt savu psiholoģisko problēmu kamolu. Lūk, dažas saslimšanas, kuras var rasties metafizisku iemeslu dēļ.
Ādas patoloģijas
Ādas problēmas var rasties, ja jūs kaut kas aizkaitina vai jūs izjūtat dusmas, kuras nespējat pārdzīvot un atlaist. Akne pastiprinās tad, kad mēs nespējam pieņemt sevi tādu, kādi esam. Tad, kad mūsu saprātam nepatīk tas, ko redzam spogulī. Gandrīz visus alerģijas veidus (ne tikai ādas) var izraisīt šaubīšanās par savām spējām.
LOR orgānu un mutes dobuma saslimšanas
Problēmas, kas saistītas ar ausīm, rodas tad, kad jūs esat stipri nobēdājies un jūs sadusmo noteiktas lietas. Iespējams, ka jūs nevēlaties par tām dzirdēt. Bet problēmas ar acīm var rasties tad, kad jūs nevēlaties kaut ko redzēt: nākotnē tas var izraisīt tuvredzību vai šajā brīdī - tālredzību.
Problēmas ar kaklu rodas tad, ja jūs nesakāt to, ko domājat, bet zobu sāpes nozīmē, ka vai nu jūs par daudz strādājat vai arī līdz galam nenovērtējat savu dzīvi.
Orgānu un sistēmu saslimšanas
Muguras sāpes rodas, kad jūs jūtiet, ka jūs neatbalsta finansiāli, morāli utt. Diabēts var rasties, ja zemapziņas līmenī jūs izjūtat ‘’salduma’’ trūkumu savā personīgajā dzīvē un tādēļ sākat to meklēt ēdienā.
Sirds var sāpēt, ja jūsu dzīvē trūkst prieka vai ir pārāk daudz agresijas. Bet plaušas - pārdzīvotas lielas nelaimes dēļ (rodas problēmas ar elpošanu).
Kuņģa problēmas nereti tiek novērotas, ja jūs nespējat kaut ko pieņem, un esat spiests rīkoties citādāk, nekā jūs to vēlaties.
Vairogdziedzera slimības ir saistītas ar sajūtu, kad jūs līdz galam nevarat atklāt savu potenciālu. Bet bieža urīnceļu infekciju rašanās - tad, kad jūs pastāvīgi un stipri dusmojaties par kaut ko, bet nevarat atrast piemērotu veidu, kā savas negatīvās emocijas izlādēt.
Citas patoloģijas
Audzēji - tās ir skumjas, slēpta aizvainojuma sajūta, kas saēd jūs no iekšpuses. Gripa un saaukstēšanās slimības arī ir saistītas ar ļoti lielu negatīvismu un nenoteiktību, kas vīrusam ļauj brīvi nokļūt organismā, nodarot tam kaitējumu.
Biežas galvassāpes liecina par to, ka jūs apspiežat savas emocijas vai arī esat pārāk bargs pret sevi, bet atvilnis - par to, ka neesat pārliecināts par savas dzīves progresu. PMS sievietēm var rasties, ja viņas neieklausās savā sievietes būtībā.