7 bagātākās Zodiaka zīmes 2022.gadā

7 bagātākās Zodiaka zīmes 2022.gadā

Vēlamies mēs to vai nē, naudai mūsu dzīvē ir liela nozīme, tāpēc daudzus interesē, kāds finansiālā ziņā būs jaunais 2022.gads, par kura simbolu kļūs zinātkārais un augsti skolojamais Zilais Tīģeris. Viņš ir drosmīgs, enerģisks un dāsns, tādēļ naudas jautājumā veiksies tikai tiem, kas izrādīs šīs īpašības. Kuri tad ir šie bagātie veiksminieki?

7.vieta - JAUNAVA

Jaunavai 2022.gads ar naudu neskoposies. Pateicoties savai centībai un uzcītībai, viņas gūs ievērojamus panākumus darbā, kas labvēlīgi atsauksies uz finansēm. Gads būs labs arī svarīgu dokumentu kārtošanai, sava biznesa atvēršanai. Tikai vēlams būtu atturēties no jaunu darījuma kontaktu dibināšanas ar ārvalstu partneriem.

6.vieta - VĒRSIS

Lai gan Vēršiem ļoti patīk sūdzēties par likteni, ka tas viņiem nav nodrošinājis pieklājīgu eksistenci, arī šīs zīmes pārstāvji būs apmierināti ar savu finansiālo stāvokli 2022.gadā. Atklāsies jaunas biznesa iespējas, no kurām nevajadzētu atteikties. Risks šoreiz attaisnosies. Darbā iespējams algas pielikums, radīsies drošības un stabilitātes sajūta. Tiesa gan, nāksies arī ne mazums papūlēties, bet tā strādīgajiem Vēršiem nav problēma.

5.vieta - VĒZIS

Vēzis var paļauties uz vadības vai ietekmīgu cilvēku palīdzību. Nauda pati nāks rokās, bet tikai, ja daļu no tās ziedosiet labdarībai. Pie tam, ka Vēži taču savas dvēseles dziļumos tieši sapņo kļūt par labdariem. Viņus gaida arī liels mantojums no nezināmiem avotiem. Ja to ieguldīsiet ienesīgā lietā, tad pirmās dividendes saņemsiet jau pavisam drīz, un tās būs iespaidīgas.

4.vieta - AUNS

Auns prot nopelnīt, bieži vien riskējot. Jo viņu aizrauj azarts. Tomēr 2022.gadā labāk rīkoties saprātīgi, apsverot visus par un pret, citādi var pazaudēt jau iekrāto. Bet kurš gan ir tiesīgs Aunam norādīt? Viņš tik un tā izdarīs pa savam un itin viegli kļūs par visu atzītu bagātnieku. Finanses ar milzu jaudu birs pār viņa galvu. Auns tikai spēs to vākt un ieguldīt ienesīgā lietā.

3.vieta - LAUVA

Lauvas jau sen sapņo iegūt savu pirmo miljonu. Un lūk, zvaigžņu stunda ir situsi - viņa sapnis beidzot piepildīsies. Tagad šīs zīmes pārstāvji varēs visiem pierādīt, ka arī viņi ir veiksmīgi un prezentabli. Jo patiesībā ne jau nauda viņus tik ļoti interesē, kā iepūst citiem miglu acīs. Un 2022.gadā viņiem tas izdosies.

2.vieta - DVĪŅI

Šīs nemierīgās un vispusīgās personības 2022.gadā varēs daudz sasniegt, taču īpaši viņiem paveiksies finanšu jomā. Būs interesanti lietišķie piedāvājumi, kā arī darbs ar lieliskiem honorāriem. Dvīņiem atliks tikai izvēlēties, kas viņiem vairāk iet pie sirds. Galvenais ir nešķiesties ar iegūto naudu. Saprātīga pieeja vēl ilgi ļaus Dvīņiem turēties virs ūdens.

1.vieta - MEŽĀZIS

Mežāzis notvers veiksmi aiz astes. Visu 2021.gadu viņš strādāja vaiga sviedros, ir pienācis laiks saņemt pēc nopelniem - apjomīgi pirkumi, ieguldīšana lielos projektos, nu, un, protams, dāsnums atmaksāsies par visiem 200 procentiem. Pēdējais punkts ir sevišķi svarīgs. Skopums un alkatība var visai negatīvi atsaukties uz finansiālo stāvokli. Tāpēc Mežāzim labāk neskopoties.

Finansiālais uzplaukums Tīģera gadā sagaida daudzus, tomēr astrologi ir izdalījuši 7 zīmes, kurām 2022.gadā paveiksies īpaši. Tā kā ķeriet veiksmi!

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!