6 sarežģītas lietas, kuras nekad neaizbaidīs prom īsto vīrieti

6 sarežģītas lietas, kuras nekad neaizbaidīs prom īsto vīrieti

Atrast īsto puisi ir grūti, un man pēdējā laikā ir bijis īpaši grūti. Pēc tik daudzām neveiksmīgām attiecībām es esmu nolēmusi, ka es vairs negrasos gaidīt, kad varde pārvērtīsies par princi. Tā vietā es gaidīšu puisi, kurš man no paša sākuma pierādīs to, ka viņš ir īstais. Es negrasos samierināties ar vīrieti, kurš ir viegli nobiedējams attiecībās, un arī jums nevajadzētu.

Šeitir 6 sarežģītas lietas, kas nekad nenobiedētu īsto puisi.

1. Uzticības bažas

Katram cilvēkam ir sava bagāža. Tāpat kā katram cilvēkam ir savas bailes, kad runa ir par jaunām attiecībām. Iespējams, iepriekšējie partneri jums ir devuši iemeslu būt mazāk uzticīgiem, ja runa ir par jaunu mīlestību. Lai arī ar to nav tik viegli tikt galā, ja viņi par jums pietiekami daudz rūpējas, viņi no jums neaizbēgs.

2. Attiecību nostiprināšana

Attiecības ir saistītas ne tikai ar prieku, bet arī ar dzīves partnera atrašanu. Vai nu viņi ir ar jums kopā tikai tāpēc, lai spēlētu spēlītes, vai arī viņi ir ar jums kopā, jo viņi patiesi var redzēt to, ka viņi vēlas ar jums veidot kopīgu nākotni. Tātad, ja viņi ir pārāk nobijušies, lai kaut kādā brīdī nostiprinātu ar jums attiecības, tas, iespējams, nozīmē, ka viņi vienkārši tērē jūsu laiku. Neskatoties uz to, ir svarīgi atcerēties, ka var paiet arī zināms laiks, līdz viņi būs gatavi spert nākamo soli attiecībās.

3. Neskriešana attiecībās

Attiecību sākums ir saistīts ar satraukumu un mīlestību. Tomēr tā var būt arī problēma, ja šī skriešana uz priekšu attiecībās nesamazina savu ātrumu. Tad partneri var sākt justies satraukti un nedroši par saviem nodomiem. Ja tas notiek ar jums un jūsu attiecībām, ir svarīgi, lai jūs to spētu pateikt jūsu partnerim. Uzticieties man, kad jūs esat kopā ar īsto vīrieti, viņam nebūs nekādu iebildumu mazliet samazināt ātrumu, ja to vēlaties, lai attiecībās nekas nenotiktu pārāk ātri.

4. Asaras

Jūsu dzīvē ir lietas, kas jūs izmetīs no savas komforta zonas. Papildus tam, būs reizes, kad jūs vienkārši nevarēsiet tikt galā ar notiekošo. Kad tas notiks, ir tikai dabiski, ka jūs sāksiet raudāt. Šādiem brīžiem jums ir nepieciešams vīrietis, kurš spēj tikt galā ar asarām un kurš jūs atbalstīs caur visām jūsu asarām.

5. Nesaskaņas

Jautājiet jebkuram pārim pasaulē, un viņi jums pateiks, ka viņiem ir bijuši daudz strīdi attiecībās. Ir dabiski strīdēties ar kādu, ar kuru jūs pavadiet lielāko daļu laika. Neskatoties uz to, nepareizais puisis, iespējams, sakravās mantas un skries prom pēc pirmajām domstarpībām. Pareizais vīrietis tomēr paliks un centīsies atrast kompromisu, uzklausīs un komunicēs ar jums, lai palīdzētu jums abiem to visu pārdzīvot.

6. Pieķeršanās

Kāpēc jums vajadzētu slēpt savu mīlestību pret viņiem? Kāpēc jūs nedrīkstat viņus skūpstīt, turēt aiz rokas vai pieķerties pie viņiem? Būt kopā ar kādu, kas jums patīk, nozīmē izrādīt šo mīlestību pret viņiem. Tāpat, ja viņi jūs mīl, viņi labprāt pieņems šo pieķeršanos. Tātad, ja vīrietis, ar kuru esat kopā, aiziet prom, kad jūs viņu vēlaties samīļot, viņš noteikti nav puisis priekš jums. Vērot kā cilvēks, kuru mīliet, aizbēg, ir sirdi plosoša pieredze. Tomēr tā ir svarīga mācība, kas māca, ka ne visi, kurus satiekat, ir īstie cilvēki jums. Atrodot personu, ar kuru jums ir lemts būt kopā, šī persona nebaidīsies no visa augstāk minētā. Viņi iekļausies jūsu dzīvē kā puzles kauliņš un paliks ar jums kopā gan sliktos, gan labos laikos.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!