6 īsziņas, kuras baidās saņemt vīrietis, kuram jau sen nav attiecību

6 īsziņas, kuras baidās saņemt  vīrietis, kuram jau sen nav attiecību

Visbriesmīgākais ir zaudēt cerību, bet šādas īsziņas vientuļam vīrietim ir kā spriedums. Vīrietis jau sen ir viens un vēlas sastapt sievieti, ar kuru būs laimīgs. Viņam ir apnicis gaidīt, kļūdīties un vilties. Nav vairs morāla spēka, lai izturētu kārtējo atteikumu. Viņš satiek sievieti un cer, ka šoreiz viss izdosies. Taču, kamēr attiecības vēl nav izveidojušās, viņš vēl aizvien pārdzīvo.

Lūk, daži īsziņu piemēri, kādus baidās saņemt vientuļais vīrietis:

“Atvaino, starp mums nekas nevar sanākt”

Vīrietis satiekas ar jauku sievieti, viņi kopā pavada laiku, un viņš ir pārliecināts, ka beidzot viss izdosies. Atnākot mājās, viņš ņem telefonu, lai uzrakstītu romantisku īsziņu savai jaunajai mīļotai, bet ierauga no viņas šādu īsziņu. Tas ir kas vairāk, nekā vilšanās, tā ar apzināšanās, ka viņa dzīve nekad nekļūs tāda, kādu viņš ir vēlējies.

“Paldies par vakardienas tikšanos. Es pati tev piezvanīšu”

Ne vienmēr sieviete atklāti pasaka par savu vienaldzību. Reizēm viņa vīrieti uztver kā “rezerves lidlauku” un pieļauj domu, ka tad, ja neuzradīsies nekas labāks, tad var satikties arī ar šo. Vīrietis vairs nevēlas gaidīt, ilgstoši aplidot un gadiem nīkt “uz rezervistu soliņa”. Viņš grib mīlēt un dzīvot pilnasinīgu dzīvi ar mīļoto sievieti. Šī īsziņa gan atstāj viņam cerību, taču liek viņam vainot sevi, ka viņš kaut ko ir izdarījis nepareizi.

“Man tagad ir grūti domāt par attiecībām. Ir daudz problēmu”

Arī vīrietim ir problēmas, darīšanas un tuvinieki, kuriem ir nepieciešams viņa atbalsts, taču viņš ir gatavs atteikties no visa, lai tikai izveidotu ģimeni. Sievietei ir citas prioritātes, un viņam par to būs sāpīgi uzzināt. Ir grūti samierināties ar domu, ka tu neesi kļuvis par svarīgu cilvēku tam, kurš tev ir tik dārgs. Viņš ļoti labprāt vēlētos palīdzēt viņai šo problēmu risināšanā, tomēr šī īsziņa skaidri liek saprast, ka viņš sievietei neko nenozīmē.

“Tu vēl sastapsi savu mīlestību”

Vīrietis ir ticējis, ka satiks savu mīlestību pirms gadiem 10 vai 20, taču tagad viņa pārliecība noplok. Viņš ķeras pie jaunās paziņas, kā pie pēdējās iespējas. Viņam arvien grūtāk ir noticēt cilvēkiem, atklāties un atkal saņemt jaunu triecienu. Vīrietis baidās saņemt šādu īsziņu, jo tas pavisam nogalēs viņa ticību mīlestībai.

“Tu esi lielisks draugs”

Pa ilgajiem vientulības gadiem vīrietim ir bijis ne mazums draudzeņu. Pieredze bijusi dažāda, ieskaitot tādu, kad sieviete ir pateikusi, ka ir jāpārtrauc attiecības pēc nakts, “kas ir bijusi kļūda”. Viņš nevēlas sievietē redzēt draugu, kuru viņam jau tā ir pietiekoši, viņš vēlas mīlestību un emocijas, bet ne draudzību. Ar šo īsziņu sieviete grib mīkstināt savu lēmumu neturpināt romantiskās attiecības, viņa atzīstas, ka vīrietis simpatizē viņai kā personība. Taču vīrietim tas nav mierinājums. Viņam bieži nākas dzirdēt, ka viņš ir labs, ka jebkura varētu vēlēties tādu vīru, tikai tas nepalīdz viņam sastapt savu mīlestību. Vīrietim ir bail, ja sieviete, kura viņam patīk, uztver viņu tikai kā draugu.

“Mēs nederam viens otram. Tu pie tā neesi vainīgs”

Vīrietis, kurš jau sen ir vientuļš, vairāk par citiem baidās no atteikuma. Viņš ir gatavs iziet uz kompromisiem, pielāgoties sievietes vēlmēm un mainīties, tāpēc ir ļoti sāpīgi, ja viņa pūliņi izrādās nevienam nevajadzīgi. Viņa raksta, ka viņš pie tā nav vainīgs, bet viņš tāpat ir pārliecināts, ka tas ir tieši tā. Vīrietis ļoti baidās izlasīt, ka viņš nav piemērots, jo ir dzirdējis to pārāk bieži.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!