6 gudras sievietes pazīmes

6 gudras sievietes pazīmes

Prāts un gudrība - tie ir dažādi jēdzieni, lai arī neizslēdz viens otru. Pie kā jūs, visticamāk, griezīsieties pēc palīdzības sarežģītā situācijā: pie daudzu diplomu īpašnieka vai cilvēka, kurš pazīst dzīvi un var palīdzēt rast izeju? Šeit arī slēpjas galvenā atšķirība starp gudrību un prātu, nav jāzina daudz - ir jāpazīst cilvēka daba. Ar ko gan vēl atšķiras gudra sieviete?

1.Viņa ieklausās sevī un savās vēlmēs

Gudra sieviete vienmēr zina, ko vēlas. Viņa ir izveidojusi savu vērtību skalu, salikusi prioritātes un rīkojas atbilstoši tām. Viņa nesāks sev pārmest vai kaunināt sevi par vēlmēm, jo saprot: aiz katras no tām stāv kāda noteikta vajadzība. Tāda sieviete nedusmosies un necels pretenzijas apkārtējiem, jo zina, ka nevienam nav viņai jāizdabā, taču būs pateicīga tiem, kas palīdzēs viņas sapņiem piepildīties.

2.Viņa prot pieņemt apkārtējo trūkumus

Viena no galvenajām gudrības pazīmēm ir necenšanās izmainīt citus. Gudri cilvēki ar cieņu izturas pret otra brīvo telpu un to neapdraud, tostarp cenšoties kaut ko izmainīt. Viņi nesāks uzspiest savu viedokli vai mainīt cilvēku pret viņa gribu.

3.Viņa cenšas risināt konfliktus, nevis izraisīt tos

Viņas ģimenes konflikti neiziet ārpus mājas sienām, bet darbā šāda sieviete sarežģītu situāciju apspriedīs ar kolēģi zem četrām acīm, nevis klātesot plašai sabiedrībai. Gudra sieviete nesamierinās ar netaisnību sava miera labad, bet arī nenostājas pretī bez īpašas vajadzības, vienmēr cenšoties rast konstruktīvu risinājumu.

4.Viņa prot dot un saņemt

Gudra sieviete neskopojas ar uzslavām un palīdzību, ar prieku dalās pieredzē un zināšanās, bet nekad nepretendē uz “dividendēm”. Dāsnums viņa liekas dabisks, tāpat, kā savas vērtības apzināšanās. Viņa labprāt pieņem pateicību, taču negaida to. Viņa augstu vērtē sevi, prot cienīgi reaģēt uz komplimentiem un dāvanām. “Vienmēr par maz” - tas nav teikts par viņu. Tāda sieviete vienlīdz cenšas dot kā saņemt. Viņa novērtē komfortu un neatteiksies no dzīves kvalitātes uzlabojumiem, taču nesāks naudas dēļ pārkāpt savus principus.

5.Viņa prot radīt līdzsvaru starp karjeru un personīgo dzīvi

Viņa apzinās, ka pilnīga realizēšanās nenozīmē atteikšanos no ģimenes vai karjeras, bet to harmoniska savienošana. Viņa neupurēs sevi karjerai vai mājas pavardam, bet gudri sadalīs spēkus un gūs panākumus abās jomās. Viņas ģimenē visiem tiek veltīts pietiekami daudz uzmanības, bet profesionālā darbība ir kārtīgi izplānota, kas ļauj racionāli izlietot savu enerģiju. Fanātisms gudrai sievietei ir svešs, kā arī nevērīga attieksme pret pienākumiem. Viņai ir grūti pilnībā sevi veltīt kaut kādai vienai darbības sfērai, bet viņa nedarīs arī neko ar nepilnu atdevi.

6.Viņa vienmēr labi izskatās

Neatkarīgi no ārējiem dotumiem, gudra sieviete prot sevi pasniegt izdevīgā gaismā un akcentēt savas labākās īpašības. Pie tam, viņa neidealizē savu ārieni, zina savas stiprās un vājās puses, prot tās pielietot. Tāda sieviete saprot, cik svarīgi ir rūpēties par sevi, un vienmēr rast iespēju veltīt laiku sev. Viņa cienīgi pieņem “laika pārmaiņas” un pat brieduma gados izskatās brīnišķīgi. Viņas burvības galvenais noslēpums nav vis nevainojama āriene, bet gan neatkārtojams šarms, iekšējais spēks un maigums. Tieši tas viņai ļauj, neatkarīgi no vecuma un ārienes, piesaistīt apkārtējos.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!