5 sieviešu vārdi ar visspēcīgāko enerģētiku

5 sieviešu vārdi ar visspēcīgāko enerģētiku

Vārdam ir milzīga nozīme katras sievietes dzīvē. Īpašības, kas tiem piemīt, ļauj izcelt 5 enerģētiski visspēcīgākos vārdus. Šie vārdi padara savas nēsātājas laimīgākas un veiksmīgākas.

Irina

Šis vārds bija ārkārtīgi populārs Padomju Savienības norietā, tomēr šobrīd tā popularitāte ir strauji sarukusi. Un pilnīgi nepelnīti, jo šī vārda enerģētika ir viena no spēcīgākajām. Šī vārda īpašnieces bieži atzīmē, ka viņu dzīve ir pilna interesantu notikumu. Irinas ir pārtikušas, veiksmīgas un ļoti skaistas, pie tam, ne tikai ārēji, bet arī iekšēji. Irinas ir visai seksuālas un gudras, kas ļauj viņām būt par lieliskām lietišķajām sievietēm, patstāvīgām dāmām un pat cienīgām vīriešu pretiniecēm biznesa jomā.

Natālija

Natālijas atšķiras ar stabilu enerģētiku. Salauzt šīs sievietes ir praktiski neiespējami. Ja citiem vārdiem ir gan stiprās, gan vājās puses, tad Natālijām viss ir tik sabalansēts, ka viņas it visā sasniedz, ja ne labākos, tad stabilus un cienīgus rezultātus. Ārēji Natālijas ir sievietes, kas harmonē ar apkārtējiem, lai gan reizēm rodas iespaids, ka viņas nav no šīs planētas. Natālijas ir mēreni noslēpumainas, tādēļ vīrieši viņas mīl. Šim vārdam piemīt aura, kas pievelk pretējo dzimumu.

Tatjana

Tatjana ir ģimenisks vārds, lai gan nav obligāti, ka viņas būtu vislabākās saimnieces. Taču Tatjanas vienmēr ir patiesas, kā arī labsirdīgas un visai pievilcīgas, pateicoties savai spēcīgajai enerģētikai. Viņu klātbūtnē daudzi jūtas mierīgi, silti un mājīgi. Tāpēc Tatjanas māja vienmēr ir viesu pilna, un parasti arī personīgajā dzīvē viss ir saskanīgi. Neviens nespēs audzināt bērnus tik siltā atmosfērā, kā Tatjana. Kādam ar viņām varbūt ir garlaicīgi, taču tas ir gandrīz nemanāms mīnuss, ar kuru var nodzīvot visu dzīvi plecu pie pleca. Jo labo īpašību Tatjanai ir krietni vairāk.

Viktorija

Viktorija nozīmē Uzvaru. Pats vārds jau runā par to, ka šīs dāmas uzvar vienmēr un visur. Protams, viņām ir savas vājības, taču tās vienkārši nobāl salīdzinājumā ar viņu spēku un iespējām. Viktorijām piemīt tik spēcīga enerģētika un tieksme būt labākām, ka viņas varētu tajā sacensties pat ar vīriešiem. Viktorijas retāk kā citas enerģētiski spēcīgo vārdu īpašnieces atrod vīrus visai dzīvei, jo ar viņām ir sarežģīti dzīvot zem viena jumta. Tas ir raksturīgi ne visām, bet vairumam Viktoriju. Tādām sievietēm vajadzīga īpaša pieeja. Viktorija-dzīvesbiedre kļūs par īstu partneri un nekad neatstās savu vīrieti risināt problēmas, bet nostāsies blakus plecu pie pleca.

Jeļena

Jeļena tulkojumā nozīmē Gaišā un Skaidrā. Jeļenām ir milzums labu īpašību un tikai viens trūkums - viņas gandrīz nemaz neizmanto savu iztēli. No otras puses, tieši pateicoties šai īpašībai, viņas reti ir greizsirdīgas, tā kā pat to viņas pārvērš sev par labu. Jeļenas lieliski uzsūc sevī zināšanas un informāciju, tādēļ var būt labas skolotājas un izcilas priekšnieces. Viņas ir arī labas sievas un mātes. Viņu enerģētika ir pozitīva no visām pusēm, kas pievelk gan draugus, gan vīriešus. Jeļenas ir ilgas mīlestības un loģikas cilvēki. Viņas praktiski nav spējīgas uz ļaunumu un nodevību, kas mūsdienās tiek vērtēts augstāk par visu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!