5 iemesli, kāpēc nēsāt kopā zeltu un sudrabu ir bīstami

5 iemesli, kāpēc nēsāt kopā zeltu un sudrabu ir bīstami

Šie divi metāli jau izsenis tiek uzskatīti par divu pretēju enerģiju iemiesojumu.

Pat cilvēks, kurš maz ko saprot no bioenerģētikas, zina, ka sudrabs ar zeltu nesader kopā.

Dārgmetālu dziednieciskās īpašības bieži vien nevar darboties simbiozē. Zelts un sudrabs - tas ir spilgts piemērs tam, kā divas pilnīgi atšķirīgas enerģētiskās plūsmas nomāc viena otru.

Sudrabs sagrauj zeltu

Zelts ir mīksts metāls. Pēc savām fiziskajām īpašībām tas ir pretstats sudrabam. Visredzamākā bīstamība, nēsājot kopā zeltu un sudrabu, ir ātra zelta norīvēšanās, jo sudrabs ir izturīgāks. Neskatoties uz visu savu skaistumu, zelts ir visai mīksts un elastīgs metāls, kurš var savstarpēji iedarboties tikai ar cilvēka ādu.

Ja jūs ļoti vēlaties nēsāt dažādu metālu rotas, tad dariet to tā, lai tās uz jūsu ķermeņa nesaskartos.

Tas noved pie nervu spriedzes

Zelta rotām ir dinamiska enerģētiskā struktūra, bet sudrabam - mierīga. No tādas pretstatu saskaršanās metālu pozitīvās īpašības var pārvērsties negatīvās vai neitralizēties. Jūs varat kļūt nervozi, ja uzliksiet zeltu un sudrabu vienlaicīgi. Šāds savienojums ir bīstams, jo tā jūs riskējat sastrīdēties ar tuviniekiem vai nonākt konfliktsituācijā uz ielas, darbā, transportā. Tas satricina nervu sistēmu, pat ja sākumā cilvēks to nejūt.

Tas atgrūž no jums cilvēkus

Disonansi starp zeltu un sudrabu sajūt arī apkārtējie. Tuvinieki, draugi un kolēģi jums līdzās jutīsies kā uz adatām. Jūsu netikumi un vājības, savienojot pretējos metālus, kļūs skaidrāk saskatāmi. Jūs varat kļūt egoistiskāks, liekulīgāks un greizsirdīgāks. Visvairāk to redz cilvēki, kuri jūs jau sen pazīst. Iepazīties ar jauniem cilvēkiem arī būs daudz grūtāk.

Tas padara jūs ievainojamu attiecībā uz negatīvismu

Kā zināms, zelts spēj norādīt uz lāstu vai ļaunu aci. To visu izārstēt spēj tikai sudrabs. Varētu likties, ka nav nekā tāda, kas varētu stāties pretī labam šo metālu savienojumam, taču, nēsājot vienlaicīgi zeltu un sudrabu, rodas tāda kā plaisa jūsu aizsardzībā. Situācijā, kad jums blakus gadīsies enerģētiskais vampīrs, jūs ar lielāku ticamību kļūsiet par viņa upuri. Tas pats attiecas uz atrašanos kopā ar cilvēku, kurš vēl jums ļaunu. Jums var pielipt negatīva enerģētiskā plūsma un jūs varat saņemt milzīgu devu negatīvisma. Tas var atsaukties uz jūsu domām, darbiem, vēlmēm.

Sudraba un zelta maisījums pavājina jūsu imunitāti

Zelta un sudraba savienojumam var būt katalizatora loma slimības attīstībā. Ja jūs vienlaikus nēsāsiet sudraba un zelta rotaslietas, risks saslimt pieaugs vairākkārt. Parasti sudrabs uzlabo imunitāti, bet zelts it kā piespiež to darboties citādāk. Centieties nenēsāt zeltu un sudrabu reizē periodos, kad ir augsts risks saslimt ar infekciju slimībām, t.i., pavasarī un rudenī. Bez tam, daudzi no tiem, kas nēsā zeltu un sudrabu vienlaicīgi, ir sūdzējušies par sliktu pašsajūtu un vājumu. Divu enerģētisko pretstatu simbioze noved pie fiziskās un emocionālās izturības zuduma. Lai saprastu, kāpēc tik svarīga mums apkārt esošā enerģētika, ir jāsaprot, kas ir biolauks. Katram cilvēkam ir neredzams enerģētiskais vairogs, kas var būt pastiprināts vai pavājināts. Zelta un sudraba savienojums var likt šim vairogam apturēt savu aizsargfunkciju. Tādēļ šo divu metālu kontakts ir sevišķi bīstams.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!