11 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis jūs testē kā sievieti

11 pazīmes, kas liecina, ka vīrietis jūs testē kā sievieti

Tas ir vienkārši aizvainojoši, tādēļ diez vai būtu vērts paciest šādus gājienus

Tas ir netaisnīgi un neglīti, ja vīrietis jūs “testē” - vai jums ir pietiekami daudz tādu īpašību, lai varētu jūs uzskatīt par viņa sievieti. Viņš var radīt nepatīkamas situācijas, kurās jūs vienkārši apjuksiet, un pat neiedomāsies, ka jums tas var būt ļoti aizvainojoši. Ja jūsu vīrietis dara to, kas uzskaitīts zemāk, var pārliecinoši apgalvot, ka viņš jūs pārbauda kā sievieti. Tāds cilvēks nav jūs pelnījis.

Viņš izliekas par grūti sasniedzamu

Mazās devās šāda spēlīte varētu būt aizraujoša. Un lai gan ar to vairāk nodarbojas sievietes, arī dažiem vīriešiem tas patīk. Labi, pieņemsim. Taču nemaz nav jauki, ja jūsu vīrietis tēlo neaizsniedzamo, kad jūs jau esat izrādījusi savu interesi par viņu. Tāda distancēšanās ir vienkārši manipulējoša taktika, kas liek jums pielikt maksimumu pūļu un pasvīst, lai iegūtu viņa labvēlību. Tas vienkārši nav godīgi.

Viņš jums piedāvā apēst kaut ko eksotisku

Jūs esat aizgājuši uz restorānu, kur ir eksotiska virtuve. Vīrietis jums piedāvā kaut ko patiešām pretīgu no ēdienkartes. Un tas nav tas, kas jums garšo. Kāpēc viņš tā dara? Viņš zina, ka jūs biedē tas, kas ir ēdienkartē, bet vēlas paskatīties, vai jūs esat gatava iziet no savas komforta zonas. Lai gan pats par sevi tas ne vienmēr ir slikti, taču ir apšaubāmi, ja viņš zina, ka jums ir neērti, bet viņam ir vienalga.

Viņš piedāvā izdarīt kaut ko riskantu

Riskēt kopā var būt aizraujoši, bet tikai ne tad, kad ideja ir bīstama. Ja vīrietis jums piedāvā kaut ko muļķīgu, piemēram, sēsties pie viņa mašīnā, kad ir stipri iereibis, viņš cenšas saprast, cik tālu spēj jūs pamudināt. Viņš var pateikt, ka vēlas izdarīt kopā ar jums kaut ko interesantu, taču īstenībā viņš ir muļķis.

Viņš jūs “pārsteidz”

Viņš jūs pārsteidz ar biļetēm uz futbola maču, lai gan zina, ka jums futbols nepatīk. Kāda velna pēc? Viņš jūs var pārbaudīt, lai pārliecinātos, ka jūs esat elastīga un atvērta citām idejām, bet kādēļ gan būtu jāizliekas? Ja jūs neaizrauj tas, kas patīk viņam, tad vajadzētu būt vismaz tik pieklājīgam, lai jums to neuzspiestu.

Viņš pārstāj jūs ievērot

Viņš vienmēr jums ir teicis, cik lieliski jūs izskatāties, taču pēdējā laikā ir pilnībā pārstājis izteikt komplimentus. Tomēr vēlas jūs redzēt tikpat regulāri. Ko tas nozīmē? Viņš varētu jūs pārbaudīt, kā jūs reaģēsiet, nesaņemot no viņa tik daudz uzmanības. Vislabāk būtu izlikties, ka tāda uzvedība jūs nemaz neietekmē. Tas parādīs, ka jums viņa pārbaude nav vajadzīga.

Viņš flirtē ar citām sievietēm

Kad jūs esat kopā restorānā, viņš var sāk koķetēt ar oficianti. Tas ir aizvainojoši, bet, ja viņš ir muļķis, tad jutīsies laimīgas, redzot, ka tas jūs sarūgtina. Viņš ir tiktāl nepārliecināts par sevi, ka viņam nākas pielietot šādu taktiku, lai izraisītu jūsu greizsirdību vai pārbaudītu jūsu interesi par viņu. Kas tas par neveiksminieku ir jums blakus?

Viņš pārstāj jums atbildēt

Viņš kļūst noslēpumains, kad jūs uzdodat viņam jautājumu. Iespējams, viņš jūs pārbauda, lai redzētu, ko jūs darīsiet. Ja jūs noskumsiet, viņš jūs var nosaukt par uzbāzīgu vai pārāk agresīvu. No otras puses, ja jūs atkāpsieties, viņš var padomāt, ka jums nav interesanti. Jebkurā gadījumā, laimētājs ir viņš. Viņam vajadzētu pārstāt jūs pārbaudīt un būt tādam, kāds viņš ir.

Viņa sarkasms jūs aizskar

Daži vīrieši izmet dažus sarkastisku jokus, lai pārbaudītu, vai jums ir humora izjūta. Daži šajā situācijā aiziet pat tik tālu, ka aizskar jūs, bet pēc tam paziņo, ka “tas bijis joks”, un kā jums ir “jāatslābst”, ja jūs par to nesmejaties. Pretīgi.

Viņš uzrodas tad, kad jūs vismazāk to gaidāt

Jums bija kopīgi plāni vakaram, taču viņš ir ieradies daudz agrāk, atvainojoties, ka ir pabeidzis darbu ātrāk. Iespējams, viņš pārbauda jūsu elastību. Viņš pat varētu vēlēties jūs redzēt, kad jūs neesat saposusies. Un tas jūs kaitina.

Viņš nezvana

Ja vīrietis jums pasaka, ka piezvanīs noteiktā laikā, taču nezvana, ir skaidrs, ka viņš netur savu vārdu, un tas viņam nav interesanti. Bet viņš arī varētu jūs pārbaudīt, lai redzētu, kā jūs reaģēsiet. Viņš vēlas redzēt, vai jūs mazās devās spēsiet pieņemt viņa slikto uzvedību. Tas nozīmē, ka nākotnē viņš varēs rīkoties vēl necienīgāk.

Viņš jums saka, ka ir trūcīgs

Mūsdienu vīrieši pārāk bieži satraucas, ka sievietes ar viņiem satiekas tikai lielas naudas dēļ. Tāpēc jūsu partneris var jūs pārbaudīt, sakot, ka ir zaudējis darbu un palicis bez graša kabatā. Viņš var pat uzaicināt jūs uz lētu ēstuvi, lai redzētu jūsu reakciju. Acīmredzot, šis vīrietis nesaprot, ka jums viņš ir vajadzīgs ne jau naudas dēļ. Un ir divkārt aizvainojoši paciest tādas spēlītes no viņa puses.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!