VIDEO: Šo redzot un filmējot tricēja rokas, kaut kas neredzēts tik tuvu mājām

VIDEO: Šo redzot un filmējot tricēja rokas, kaut kas neredzēts tik tuvu mājām

Kāda ģimene pa savas mājas logu pamanījusi klaiņojam lielu, klibu dzīvnieku, ko izdevies arī nofilmēt. Sākotnēji mājinieki padomājuši, ka varbūt tas varētu būt suns, tomēr, kā vēlāk izrādījies, tas bijis vilks, kurš pie tam mutē nesis kāda dzīvnieka atliekas.

Izmēros iespaidīgais plēsējs manīts mājas pagalmā pie Saldus pilsētas robežas, tikai piecus kilometrus no pilsētas centra, pie Sātiņu dīķiem.

Ir jāuzmana savi suņi, kas vilkam ir izcila maltīte. Linda teic, ka pastāv ļoti liela iespēja, ka šāds, savainots vilks tuvosies apdzīvotām mājām un centīsies iegūt jebkādu ēdienu, kas ir viegli pieejams. Tas var būt suns, truši, aitas, kazas, pat arī kaķis, tāpat arī kāda pārtika, kas atstāta pagalmā vai izmesta miskastē.

Par spīti tam, ka kādam varētu rastos vēlme savainotajam plēsējam palīdzēt, to noteikti nedrīkst darīt un nedrīkst dzīvnieku arī piebarot! Tādā veidā cilvēki var radīt draudus sev un saviem tuvajiem. Ja dzīvnieks ir nokļuvis bezpalīdzīgā stāvoklī, ir jāinformē Valsts meža dienests, kas varētu lemt par turpmāko rīcību.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!