Volfs Mesings: “Jūsu vēlēšanos izpildīs svece”

Volfs Mesings: “Jūsu vēlēšanos izpildīs svece”

Cik vēlēšanos cilvēkam var būt dienā, mēnesī, gadā?

Un cik to sakrāsies visas dzīves laikā?

Un cik daudz vēlēšanos piepildās?

Patiesībā cilvēks var sasniegt jebkuru uzstādīto mērķi, bet pārāk bieži mūsu mērķi ir visai izplūduši, tāpēc arī paliek tikai sapņu līmenī. Taču jebkuru sapni var pārvērst realitātē, ja tikai ir vēlēšanās! Kā saka, lai iegūtu bagātību, ir jānopērk vismaz loterijas biļete.

Padomājiet, vai izcili cilvēki būtu spējuši gūt panākumus, ja neticētu saviem spēkiem? Starp dzīvām mūsu laika leģendām eksistēja cilvēks - mīkla, cilvēks - maģistrs, Freida skolnieks Volfs Mesings. Viņš pareģoja svarīgākos vēstures notikumus, izdziedināja neārstējami slimos, atšķetināja sarežģītus noziegumus.

Viņš parādīja savu pārdabisko spēku, pateicoties kuram, viņš varēja pārvaldīt cilvēku gribu. Taču, neraugoties uz šo savu prasmi, viņš neko nedarīja, lai kaitētu citiem.

Reiz viņš tomēr atklāja vienu rituālu, kas piepilda vēlēšanos. Šo recepti cilvēki pierakstīja kādā no viņa uzstāšanās reizēm. Ja esiet gatavi kļūt par sava likteņa pārvaldītāju - ķerieties pie lietas!

  • Sagatavojiet lielu sveci un katlu, kas par ceturtdaļu piepildīts ar saulespuķu eļļu.
  • Ieskrāpējiet uz sveces savu viskarstāko vēlēšanos, bet pēc tam to izpeldiniet eļļas katlā.
  • Izņemiet sveci, ļaujot eļļai notecēt.
  • Pēc tam ielieciet to svečturī un iededziet.
  • Svecei ir jānodeg pilnībā.
  • Izkusušais vasks, kas paliks no sveces, ir jāsavāc un jāieliek nelielā aploksnē, kas glabāsies pie jums, kā talismans līdz brīdim, kamēr vēlēšanās nepiepildīsies!

Galvenais ir ticēt, ka pasaulē nav nekā neiespējama.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!