Vai zināji, ka labs puisis ne vienmēr ir arī labs vīrietis?

Vai zināji, ka labs puisis ne vienmēr ir arī labs vīrietis?

Jā, jūs varat jau sākt nervozi glaudīt savu bārdu un brīnīties, kāda ir šī jautājuma jēga. Un, ja jūs par to aizdomājāties, tad šis raksts jums būs interesants. Lai cik tas savādi nebūtu, starp labu puisi un labu vīrieti pastāv atšķirības.

“Tikai tas, ka tu esi labs puisis, nenozīmē, ka tu esi labs vīrietis”. - Zanja Toresa.

Kurš gan no viņiem esiet jūs: labs puisis vai labs vīrietis?

1.atšķirība

Labais puisis darīs patīkamas lietas un gaidīs to pašu pretī. Viņš būs līdzās meitenei tikai tāpēc, jo vēlēsies viennozīmīgu atbildi uz dārga restorāna apmeklējumu. Cits notikumu variants nav viņa interesēs. Labajam vīrietim šī labsirdība nāk no iekšienes. Viņš tād ir pēc dabas. Viņš negaida, ka cilvēki būs tikpat labi attiecībā pret viņu. Ja nu kāds tomēr spēj viņam dāvāt savu labestību, tad tas jau būs vairāk nekā pietiekoši.

2.atšķirība

Labajam puisim viņa imidžam sabiedrībā vai, vienkāršāk sakot, reputācijai, ir ārkārtīgi svarīga nozīme. Lai ko arī viņš nedarītu, tam visam ir jāveicina viņa raksturojuma uzlabošanos. Viņš ir jāmīl un jāapbrīno. Bet labs vīrietis aprobežojas tikai ar sava rakstura apzināšanos. Kamēr cilvēki viņu novērtē, viņš ir mierīgs.

3.atšķirība

Labā puiša robežas un vajadzības - tas ir visai nepastāvīgs lielums. Viņš šo rādītāju veido atbilstoši savām vajadzībām. Labais vīrietis zina savas robežas. Viņam ir labi zināms, kā neiziet no rāmjiem, pie tam paliekot apmierinātam. Par šo īpašību apkārtējie viņu ciena.

4.atšķirība

Labs puisis glaimos savai meitenei un gribēs, lai viņa sajūt, ka visa pasaule ir pie viņas kājām. Bet labs vīrietis saprot patiesas mīlestības vērtību un zina, ka atrasties romantiskās attiecībās ar kādu nenozīmē atteikšanos no citiem cilvēkiem un darba. Viņš mīlēs savu izredzēto, dāvās viņai cieņu un uzmanību, ko viņa ir pelnījusi.

5.atšķirība

Atraidījums labajam puisim izraisa paniku. Viņš vienmēr meklē sajūsmu un pieņemšanu no apkārtējo puses. Labais vīrietis, no otras puses, zina par savām labajām īpašībām. Viņš redz pieņemšanu un atraidījumu vienā perspektīvā, netaisot no tā traģēdiju.

6.atšķirība

Labajam puisim ir vajadzīgs patvērums, lai slēptu savus nodomus. Labais vīrietis ir caurredzams. Viņa mērķi un motīvi ir skaidri viesiem un viņam pašam.

7.atšķirība

Labais puisis vienmēr atradīs vainīgos savās neveiksmēs. Viņš nespēj uzņemties atbildību. Labs vīrietis nekad nevainos citus. Viņš uzņemsies atbildību ne vien par savu rīcību, bet atbildēs arī par citiem.

8.atšķirība

Labais puisis teiks tikai to, ko cilvēki vēlas dzirdēt, bet labais vīrietis teiks to, kas cilvēkam ir jādzird. Kā saka, labāk rūgta patiesība, nekā saldi meli.

9.atšķirība

Atvainošanās un piedošana - tās nav tās lietas, ko labais puisis kādreiz darīs, sava slēptā, bet milzīgā ego dēļ. Labs vīrietis spēj gan piedot, gan arī palūgt piedošanu.

10.atšķirība

Labais puisis vienmēr ir ārēji spožs. Paša āriene un etiķete viņam ir ļoti svarīgas. Labs vīrietis ir uzmanīgs tikai attiecībā pret sava rakstura izpausmēm.

11.atšķirība

Īsākais ceļš ir labā puiša labākais draugs. Viņš vienmēr izvēlēsies šo variantu un izvairīsies no cīņas. Labais vīrietis ir gatavs iet cauri jebkurām grūtībām, jo saprot smagā darba nozīmību.

12.atšķirība

Labais puisis rīkosies kā daiļais princis attiecībā pret savu mīļoto sievieti, apsolot viņa nevis dzīvi, bet pasaku. Pat ja viņa ne visai saprot, kā viņš to grasās izdarīt. Labs vīrietis zina savas iespējas un robežas, tādēļ apsolīs tikai to, ko spēj pildīt.

13.atšķirība

Labs puisis nedarīs neko tādu, kas var kaitēt viņa meitenei. Jā, šī varētu likties patiešām svarīga īpašība. Taču reizēm mums visiem ir vajadzīgs kāds, kurš varēs norādīt uz mūsu trūkumiem, lai mēs varētu kļūt labāki. Labs vīrietis to saprot un darīs to pēc nepieciešamības.

14.atšķirība

Labais puisis radīs daiļā prinča ilūziju, kurš būs gatavs glābt savu princesi jebkurā bīstamā situācijā. Viņš vienmēr būs līdzās, bet, kad notiks kaut kas patiešām nepatīkams, viņš vienkārši aizbēgs. Labs vīrietis neuzskata, ka viņa sieviete ir mazs bērns. Kurš katru mirkli jāved pie rociņas. Tā vietā viņš dosies palīgā tikai tad, kad viņai pašai tas būs vajadzīgs.

15.atšķirība

Labajam puisim cilvēks eksistē līdz tam brīdim, kamēr tas spēj viņam dot kādu labumu. Labs vīrietis pret visiem izturas ar mīlestību un cieņu, pat, ja tie nevar veicināt viņa attīstību.

16.atšķirība

Labajam puisim trūkst līdera īpašību. Viņš vienmēr vēršas pēc citu domām par sevi un savu dzīvi. Neatkarīgi no tā, labs vīrietis saglabā kontroli pār savu dzīvi. Viņš zina, ka pats ir savas laimes kalējs. Vai atpazināt sevī labo vīrieti, izejot no šī raksta? Tad paldies, jo šai pasaulei ir vajadzīgi tādi cilvēki, kā jūs. Bet, ja jūs esat sieviete, tad priecājieties, ja jums blakus ir tāds cilvēks. Nelaidiet viņu prom. Viņus ir ļoti grūti atrast, bet var viegli saglabāt.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!