SVARĪGI: Kāds būs 2020.gads veselības ziņā ikvienai zodiaka zīmei?

SVARĪGI: Kāds būs 2020.gads veselības ziņā ikvienai zodiaka zīmei?

Ikviens no mums vēlas ielūkoties savā nākotnē, tāpēc tuvojoties jaunajam gadam, astroloģiskās prognozes un horoskopi nākamajam gadam rada īpašu interesi. Un, ņemot vērā, ka cilvēkam vissvarīgākais ir veselība ielūkosimies, ko sagaidīt katram no mums 2020. gadā veselības ziņā?

Saskaņā ar ķīniešu kalendāru Baltā metāla žurka kļūst par nākamā gada patronesi.

2020. gadā Saturns, planēta, kas simbolizē atbildību, gribasspēku un neatlaidību, īpaši ietekmēs cilvēkus. Šajā sakarā cilvēki kļūs atbildīgāki par savu ķermeņa stāvokli, un viņi biežāk pabeigs noteikto ārstēšanu līdz galam.

Auns

Aktīvajiem un dinamiskajiem Auniem, astrologi iesaka kontrolēt savu uzvedību un biežāk padomāt par sekām. Fakts ir tāds, ka nākamais gads ir lēciena gads, kas nozīmē, ka palielināsies traumu risks. Īpaša uzmanība jāpievērš ziemā, gada pirmajā un gada pēdējā mēnesī. Turklāt gada otrajā pusē var saasināties hroniskas slimības, kas nozīmē, ka ir nepieciešams ievērot medicīniskos ieteikumus un ievērot uzturu.

Vērsis

Spēcīga Vērša 2020. gada sākumā neregulāru ēšanas paradumu dēļ var saasināties kuņģa un zarnu trakta problēmās. Esiet gatavi tam, ka slimību saasināšanās var aizvest jūs arī uz slimnīcu. Astrologi iesaka nepiekrist ķirurģiskām iejaukšanām vasarā un agrā rudenī.

Dvīņi

Galvenā Dvīņu problēma nākamajā gadā būs novājināta imunitāte. Jau 2020. gada februārī-martā pastāv liels risks noķert infekcijas slimību, kas būs jāārstē slimnīcā. Lai no tā izvairītos, mēģiniet vairāk laika pavadīt svaigā gaisā un veiciet vingrinajumus, lai stiprinātu ķermeņa aizsargspējas. Pievērsiet uzmanību arī muskuļu un skeleta sistēmas problēmām. Rudenī pastāv esošo kaišu saasināšanās risks, īpaši, ja tās ir saistītas ar mugurkaulu muguras lejasdaļā un kaklā.

Vēzis

Gada sākumā Vēža zīmes pārstāvji var sūdzēties par miegainību un nogurumu ikdienā. Šādām personām jāpārbauda endokrīnās sistēmas darbība. Droši vien pavasarī vajadzēs iziet hormonu terapijas kursu. Nemierīgāka būs gada otrā puse. Vēžiem var būt problēmas, nervu sabrukuma, stresa un pat depresijas dēļ. Varbūt notiks kāds notikums, kas mazinās jūsu garīgo līdzsvaru. Neatsakieties no medicīniskās palīdzības un komunikācijas ar mīļajiem. Šajā periodā jums atbalsts ir vienkārši nepieciešams.


Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!