Septiņas negaidītas laulību priekšrocības, kuru dēļ ir vērts doties pie altāra

Septiņas negaidītas laulību priekšrocības, kuru dēļ ir vērts doties pie altāra

Vai tiešām laulību institūcijā ir vēl kas TĀDS?

Daudzi tagad noteikti izbrīnīsies un jautās: “Vai tiešām laulībā vēl ir kas tāds, kas kādam nav zināms?” Bet ja nopietni, cilvēks, kurš netic laulības koncepcijai un kurš ilgu laiku ir bijis nelaimīgi precējies, nevarēs izdomāt nevienu būtisku iemeslu, lai no jauna saistītos laulības saitēm. Bērnus var radīt arī bez tām, un vispār, Zeme jau tā ir pārapdzīvota un piesārņota, lai tajā ievestu vēl kādu jaunu dzīvību… Taču tā, protams, nedomā visi. Un pat tie, kuri taisās iestūrēt laulības ostā, iespējams, neapzinās visas tās priekšrocības, kuras sniedz laulība.

Mazāka sirdslēkmju iespējamība

Lai gan daudziem nepatīk, ja partneris naktī blakus krāc, pēc jaunāko pētījumu rezultātiem, laulība samazina sirdslēkmju risku. Iemesls varētu būt tas, ka cilvēks kļūst laimīgāks un viņam samazinās stresa līmenis, jo var izrunāties ar savu otro pusīti, lieliski saprotot, ka abi ir vienlīdz noraizējušies par konkrēto situāciju. Vairāk nevajadzēs saskarties ar sadzīviskām situācijām un pārdzīvot grūtus laikus vienatnē. Blakus vienmēr būs kāds, kurš vienmēr atbalstīs. Tādā veidā precētie pavisam banālā veidā ir veselāki, jo rūpējas viens par otru.

Mazāk provocējošas un bīstamas uzvedības

Kad parādās ģimene, par kuru ir jārūpējas, un zini, ka blakus ir laulātais draugs, kura dēļ ir vērts dzīvot, cilvēks pārstāj riskēt. Piemēram, lietot “nepareizas” vielas un pārgalvīgi vadīt auto. Pētījumi ir pierādījuši, ka pēc apprecēšanās cilvēki pārstāj darīt bīstamas lietas un cenšas izvairīties no nepareiza dzīves veida. Viņi dod priekšroku būt laimīgiem un drošiem, jo blakus ir cilvēks, kurš uz viņiem paļaujas.

Mazāka insulta iespējamība

Cilvēkiem, kuri ir precējušies, insulta risks ir par 64% zemāks nekā neprecētajiem. Iemesli ir tieši tie paši kas pirmajā punktā. Un tomēr, statistikas cipari joprojām nav apmierinoši.

Ātrāka atlabšana pēc operācijām

Pēc ķirurģiskas iejaukšanās mīlošs laulātais var būt iemesls tam, ka cilvēks grib atlabt emocionāli, un rūpes palīdz paātrināt rehabilitāciju. Ja cilvēki ir laimīgi savā laulībā, tad viņiem ir trīs reizes lielāka iespējamība nodzīvot vēl vismaz 15 gadus. Gatavība nodzīvot laimīgi dzīvi ar savu laulāto draugu uzlabo veselību salīdzinājumā ar vientuļu cilvēku.

Zemāks psihisko saslimšanu risks

Vienkārši sakot, prātā sajukt vienatnē ir daudz vieglāk. Vairāki psihiatri publicēja savus pētījumus un parādīja, ka precēti cilvēki parasti necieš no smagas depresijas, un viņiem ir daudz mazāka iespējamība saslimt ar citām psihiska rakstura slimībām salīdzinājumā ar tiem, kuri nekad nav bijuši precējušies vai ir šķīrušies. Mīlestības, kuru cilvēki izjūt viens pret otru, būs pietiekami, lai pāris pārvarētu grūtības un kļūtu laimīgi.

Labāks miegs

Kurš gan nemīl apskauties pirms miega? Pirms iegrimt sapņu pasaulē, var gūt mierinājumu no visām dienas nepatikšanām, vienkārši paturot mīļotā cilvēka roku. Kad cilvēk savā laulībā ir laimīgi, viņiem ir lielāka iespējamība labi izgulēties (pat neskatoties uz vīra krākšanu vai sievas garo matu kutināšanu).

Garāka dzīve

Visi šie aspekti garantē, ka laulātajiem būs ilga dzīve, un tā būs patīkama, ja mīli savu partneri un gribi ar viņu pavadīt laiku. Laime ir viens no iemesliem, kāpēc gribas dzīvot, un viens no paņēmieniem, kā nodzīvot ilgāk. Pētījumi ir parādījuši, ka vientuļie cilvēki gandrīz vienmēr nomirst jaunāki par saviem precētajiem līdzcilvēkiem. Partnera esamība vidējā vecumā un vecumdienās garantē, ka nebūs priekšlaicīgas aiziešanas mūžībā.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!