Sajaucot tikai šīs divas sastāvdaļas, jūsu trauki mirdzēs kā jauni! Labākais virtuves tīrītājs!

Sajaucot tikai šīs divas sastāvdaļas, jūsu  trauki mirdzēs kā jauni! Labākais virtuves tīrītājs!

Katra saimniece zina, cik grūti mēdz būt attīrīt virtuves piederumus no taukiem, sevišķi piedegušiem. veikalos, protams, ir daudz viādu tīrīšanas līdzekļu, taču tie parasti ir dārgi. Turklāt daudzus tomēr satrauc pārāk lielais tajos esošais ķīmisko vielu saturs.

Mēs tev pastāstīsim noslēpumu, kā pagatavot universālu tīrīšanas pastu, kuru pāris sekundēs var pagatavot no tā, kas ir pa rokai. Pannas būs, kā jaunas!

Tev būs nepieciešams:

  • 1/4 ēdamkar. dzeramās sodas
  • 1/4 ēdamkar. ūdeņraža pārskābes

Lietošana:

1.Sajauc šīs divas sastāvdaļas kopā. Uzklāj iegūto vielu uz piedegušās virsmas un pagaidi 5 minūtes. Pēc tam ar mīkstu sūkli kārtīgi to nomazgā. Tu būsi pārsteigta par lielisko rezultātu! Universālais tīrītājs iedarbosies acumirklī.

2.Šis līdzeklis ideāli noder virtuves priekšmetu tīrīšanai. Ar to var nomazgāt gan emaljētos katlus, gan traukus no nerūsējošā tērauda, notīrīt plīti, cepeškrāsni, virtuves skapīšus un durvju rokturus.

Tikai jāatceras, ka šo labo mazgāšanas līdzekli nevar pagatavot ar rezervi, jo ūdeņraža pārskābe ātri sadalās un zaudē savas īpašības.

Pastāsti par šo ideālo līdzekli arī savām draudzenēm! Viņām tas noteikti patiks!

Katra kārtīga saimniece sapņo, lai viņas virtuve spīdētu un laistītos. Tādēļ visbiežāk dažādu virsmu tīrīšanai tiek izmantoti visai dārgi un agresīvi tīrīšanas līdzekļi. Atsevišķos gadījumos tie lieliski tiek galā ar savu uzdevumu, taču tiem ir arī savi trūkumi. Piemēram, virtuves izlietni ne vienmēr ar to palīdzību var iztīrīt līdz briljanta spožumam.

Tāpēc, lūk, būs vēl kāds, lēts un drošs veids, ar kura palīdzību var efektīvi notīrīt nerūsējošo tēraudu līdz mirdzumam. Šī metode spēj uzlabot dzīvi visiem, kas tiecas uz nevainojamu tīrību virtuvē.

Tev būs nepieciešams: soda

  • 1/4 gl. miltu
  • virtuves dvielis
  • papīra dvielis vai mīksta lupata

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!