Pamēģini dzert sāļu ūdeni 7 dienas un redzēsi, kas neticams notiek ar tavu organismu

Pamēģini dzert sāļu ūdeni 7 dienas un redzēsi, kas neticams notiek ar tavu organismu

Visticamāk tu jau nojauti, ka var ārstēties ar sāļu ūdeni. Speciālisti apgalvo, ka silts ūdens ar jūras sāli izdzerts tukšā dūšā spēj burtiski nedēļas laikā atjaunot katru ķermeņa šūnu. Ūdens ir dzīvības avots un tas ir pilnīgi dabisks mūsu organismam.

Šajā rakstā mēs parliecināsiem jūs par brīnumainu efektu no šī dabīgā dzēriena. Kaulu nostiprināšana, cukura līmeņa nostabilizēšana, vielmaiņas paātrināšana, imunitātes nostiprināša un tā ir tikai daļa no labajiem efektiem, ko sniedz glāze ārstnieciskā dzēriena.

Attīrīšanās ar sāļo ūdeni

Izšķīdinat glāzē ar siltu ūdeni vienu tējkaroti bez kaudzītes jūras sāli. Kārtīgi maisat to līdz viss ir pilnībā izšķīdis ūdenī. Pagaršojat, ja garša liekas pārāk intensīva, tad nedaudz atšķaidat ar ūdeni. Dzer šo sāļo ūdeni katru rītu 7 dienu garumā, tad uztaisi nedēļas pārtraukumu. Pēc pauzes drīkst atkārtot šo praktiku.

Svarīgi: ārstēšanāš ar sāļo ūdeni ir aizliegta cilvēkiem, kuriem ir jebkāda nieru saslimšana vai to darbības traucējumi!

Sāls ūdens labās īpašības

Ūdens ar jūras sāli satur daudz nepieciešamus minerālus. Ķīmiķi ir atzīmējuši vairāk par 80 elementiem. Neizmanto diētu bez sāls, ja vēlies, lai orgāni pareizi funkcionētu.

Sāls priekš mūsu zarnu trakta pilda dabīgā antibiotiķa finkciju. Sāls ūdens lietošana uzturā paātrina gremošanas procesus.

Sāls ūdens palīdz izvairīties no osteoporozes un kaulu trausluma

Uztur normālu šķidruma līmeni organismā. Pat medicīnā fizioloģiskais šķīdums ir sāļš, ja to pagaršo. Pateicoties lielam daudzumam minerālu, kuri ir svarīgi nervu sistēmai, sāls ūdens palīdzēs savest kārtībā emocionālo garastāvokli un palīdzēs pret bezmiegu. Sāls uztur nepieciešamo serotonīna un melotonīna līmeni, tie ir svarīgi antidepresanti.

Sāls palīdzēst saaukstēšanās un gripas gadījumā

Glāze sāls ūdens atgriezīs ādai vienmērīgu tonu un veselīgu krāsu.

Visi iepriekš minētie plusi attiecas uz jūras sāli, parastā pārtikas sāls ārstnieciskos nolūkos nederēs. Daudzi ārstniecības avoti mums ir iedoti no dabas.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!