Nevalkājiet šo! 5 lietas jūsu garderobē, kas sagrauj jūsu enerģētiku

Nevalkājiet šo! 5 lietas jūsu  garderobē, kas sagrauj jūsu enerģētiku

Izmetiet tās no savas garderobes nekavējoties!

Garderobe ir ne tikai mūsu imidža sastāvdaļa. Tā palīdz būt pārliecinošākam, veiksmīgākam, izvairīties no daudzām nepatikšanām. Pastāv daži ticējumi par apģērbu, kas noderēs daudziem. Katra cilvēka garderobe sastāv no ļoti daudzām lietām. Reizēm tā kļūst jau tik milzīga, ka ne tikai ir neiespējami atrast vajadzīgo lietu, bet arī saprast, ko atstāt, bet kas jau sen ir jāizmet. Lai nepievilktu sev negatīvo, atbrīvojieties no lietām ar sliktu enerģētiku.

Svešs apģērbs

Ir pietiekami daudz ticējumu, kas saistīti ar svešām drēbēm. Viens no galvenajiem ir fakts, ka apģērbs spēj burtiski nolasīt sava īpašnieka emocijas un ierakstīt tās. Tādēļ no tām lietām, kuru izcelsme nav zināma, labāk būtu atbrīvoties. Tā jūs pasargāsiet sevi no savas enerģētikas un biolauka izjaukšanas. Valkājot šādu apģērbu, cilvēkam visbiežāk gadās sīkas nepatikšanas, muļķīgi pārpratumi, kam seko arī lielas neveiksmes un slimības.

Aizgājēja apģērbs

Visu ekstrasensu padoms - sadedzināt mirušā apģērbu. Tas nenesīs prieku cilvēkam, kurš nolems to nonēsāt. Viņu sagaida strīdi ģimenē, darba zaudējums, veselības problēmas un citas nepatikšanas.

Kas attiecas uz ģimenes dārglietām, tās ir “jāattīra” ar svēto vai avota ūdeni, noskaitot lūgšanas. Palūdziet tās nenodarīt jums ļaunu, jo jums taču nebija sliktu nodomu attiecībā uz to īpašnieku.

Apģērbs, kas saistās ar nepatīkamām atmiņām

Katra cilvēka dzīvē mēdz būt gan kāpumi, gan kritumi. Ja jūs ievērojat dīvainu likumsakarību: jūs vajā nepatikšanas noteiktā apģērbā, - atbrīvojieties no tā. Ekstrasensi apgalvo, ka garderobes priekšmeti ļoti viegli ieraksta jūsu emocijas, un pēc tam liek atgriezties gan pie prieka, gan skumju brīžiem.

Atvadoties no pagātnes, nodedziniet visus tiltus, neatskatoties un nenožēlojot. Šo nenovērtējamo pieredzi ir jāpārdzīvo vienreiz un jāatceras Likteņa sniegto mācību. Jūs taču nevēlaties pastāvīgi atcerēties par savu izgāšanos, paskatoties uz kleitu, jaciņu vai šallīti?

Apavi, kas neder pēc izmēra

Ķīnieši apgalvo, ka veselība sākas no kājām, precīzāk, no pēdām. Tādēļ saglabāt jaunību un ilgu mūžu jūs varēsiet tikai ērtos apavos. Izmērs, dziļums, krāsa - šeit visam ir nozīme. Pirms dzenaties pakaļ modelim, kas jums ļoti iepaticies, un pirkt nepielaikojot, padomājiet, cik muļķīgi jūs izskatīsieties neērtos apavos ar sāpēs sašķiebtu grimasi sejā.

Krāsu gamma

Ja jūsu garderobē pārsvarā ir apģērbs ahromātiskās krāsās (melns, pelēks, balts), vajadzētu tam nedaudz piejaukt citas krāsas. Katra krāsa veic savas funkcijas un palīdz cilvēkam noteiktos dzīves etapos.

Nebaidieties mainīties, izcelties no ikdienišķā, dāvāt pasaulei savu skaistumu un košas krāsas. Slīkstot pelēcībā, jūs it kā izdzēsiet sevi un kļūstat bezpersonisks neredzamais cilvēks. Apģērba izvēle ir atbildīgs solis, kas spēj pavirzīt jūs tuvāk sapņu piepildījumam, palīdzēt labklājības un veselības piesaistīšanā. Centieties nevilkt to, kas jums nepiestāv ne pēc gara, ne stila.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!