Neuzticība: visriskantāko profesiju reitings

Neuzticība: visriskantāko profesiju reitings

Vai jūs zināt, ka dažu profesiju pārstāvji biežāk nekā citi krāpj savas otrās pusītes? Šo faktu apstiprināja kāda rietumu mājaslapa pēc vairāku tūkstošu dažādu profesiju respondentu aptaujas. Tika noskaidrots, tieši kādas astoņas profesijas mudina uz sānsoļiem.

1.Ar finansēm saistītie cilvēki - baņķieri, finansisti un tirgus analītiķi

Visbiežāk šādas profesijas izvēlas tālredzīgi, uzmanīgi, iekšēji nesatricināmi, sabiedriski un apdomīgi cilvēki. Viņiem ir plašs paziņu loks, un viņi prasmīgi iegūst citu cilvēku uzticēšanos, tādēļ viegli spēj iekarot jebkuras iepatikušās personas sirdi. Arī vara, kas bieži nāk kopā ar šādām profesijām, viņiem ir izdevīga - katra sieviete vēlētos sev blakus ietekmīgu vīrieti, kas atrisina visas viņas problēmas, pateicībā saņemot intīmus brīžus.

2.Žurnālisti

Šī profesija raksturojas ar savu dinamismu, operativitāti un neparedzamību, bieži nākas orientēties uz vietas, lai gūtu nepieciešamo informāciju, pat ielaisties intīmās attiecībās ar cilvēku, kurš kaut ko zina. Žurnālistam ir vajadzīga plaša pazīšanās, daudzas no kurām nākas nokārtot caur gultu. Pie tam, ka daudzi sarunu biedri liekas ļoti pavedinoši: ar viņiem ir grūti noturēties pretī vēlmei kontaktēties horizontālā stāvoklī.

3.Piloti un stjuartes

Forma vienmēr ir uzbudinājusi cilvēka iztēli - jo aiz tās ārējās stingrības taču var slēpties tik daudz kaisles, bet te vēl viena rozīnīte - atrašanās augstu gaisā. Pie tam piloti un stjuartes vienmēr smaida, it kā aicinot uz saskarsmi, iespējams, arī intīmu. Starp citu, aviolīniju darbinieki diezgan bieži arī paši neatsakās no tuvības ar biznesa un pirmās klases pasažieriem, un arī vienam ar otru, jo piloti un stjuartes tik daudz laika pavada kopā tālu no mājām un savām otrajām pusītēm.

4.Ārsti un medmāsas

Šo profesiju pārstāvji tiek uztverti kā glābēji, pie tam, ārsta apskate paredz miesisku kontaktu. Tiek uzskatīts, ka visbiežāk neuzticīgi kļūst ķirurgi un kardiologi, kā saka, ārstu elite, pie kuriem vēršas dažādu vecumu, sociālā satatusa pacienti, un ar diezgan pievilcīgu ārieni, daži par atbrīvošanu no sāpēm un slimības ir gatavi pateikties arī ar intīmo tuvību.

5.Menedžeri

Parasti viņi strādā līdz vēlam, jo vienmēr ir nokrāvušies ar darbiem, tāpēc ofisā paiet visa viņu dzīve, tostarp arī intīmā. Kā saka, darba gaitā un bez saistībām.

6.Treneri un sportisti

Viņi vienmēr rūpējas par savu ķermeni, kuram ir neiespējami nepievērst uzmanību. Bet katrs taču kaut reizi gribētu pamīlēties ar vīrieti, kam ir uzpumpēta figūra, vai sievieti ar tvirtu dibenu un presīti kubiņos.

7.Mākslinieki

Viņi no dabas ir ļoti jutekliski, bieži iemīlas un, kā viņiem liekas, uz visu mūžu. Taču ļoti ātri piedzīvo vilšanos vai apvainojas (viņi ir ļoti ievainojami) vai rodas kāds cits iemesls, un mākslinieks meklē sev citu mūzu. Tāpēc viņi tiek uzskatīti par poligāmām personībām.

8.Profesijas, kas saistītas ar nakts dzīvi

Oficianti, dīdžeji, naktsklubu dejotāji izklaidē tos, kas ir atnākuši atpūsties un papriecāties, tāpēc atpūšas arī paši, tostarp arī ārlaulības sakaros. Cik gan daudz vīriešu sapņo par tuvību ar oficianti, kas apkalpo viņu galdiņu, vai dejotāju uz skatuves ar erotiskajiem gurniem, un bieži viņu fantāzijas kļūst par realitāti. Un arī intīmās tuvības gadījumi starp bārmeni un garlaikotu meiteni pie bāra letes nav retums.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!