Neciešami ‘’bijušie’’: Top-5 pēc Zodiaka zīmes

Neciešami ‘’bijušie’’: Top-5 pēc Zodiaka zīmes

Bijušo mīļāko vai laulāto tēma ir ļoti sāpīga daudziem. Gadās arī tā, ka vēl pēc šķiršanās bijušais partneris neliek jums mieru, pastāvīgi atgādinot par sevi. Šajā ziņā sevišķi grēko 5 Zodiaka zīmju pārstāvji, par kuriem tad arī gribam pastāstīt, kā jums izturēties attiecībā pret viņiem.

5.vietā - MEŽĀZIS

Mežāžiem ir ļoti izteikta taisnīguma izjūta. Konflikts pēc šķiršanās draud tad, ja jūs bijušo esat kaut kā aizskāris. Tādā gadījumā attiecību skaidrošana var ilgt bezgalīgi. Vienīgā izeja - atzīt savu kļūdu un atvainoties pat tad, jūs nejūtieties vainīgs, bet Mežāzis, lūk, nav par to tik pārliecināts.

4.vietā - LAUVA

Lauva savā pašpārliecinātībā pat nepieļauj domu, ka jūs varētu atrast kādu, kurš kaut daļēji līdzinātos viņam. Lauvas uztverē visiem viņu bijušajiem partneriem būtu bezgalīgi jāskumst un jālej gaužas asaras par to, ka nav spējuši noturēt tādu dārgumu. Lauva ik pa laikam varētu likt manīt par sevi, pat visai uzstājīgi un emocionāli. Un te vienīgā izeja ir saglabāt mieru un neļauties Lauvas emociju vētrai.

3.vietā - VĒZIS

Ievainojamie Vēži bijušo lomā varētu būt gluži neciešami. Tie var būt nebeidzami telefona zvani ar sūdzībām jebkurā diennakts laikā un nepārprotami centieni jūs atgūt, liekot jums pilnā mērā izjust vainu par to, ka Vēzis ir tik nelaimīgs. Diemžēl noskaidrot attiecības ar šo zīmi tik drīz vis neizdosies. Vienīgais, kas var palīdzēt, tas ir laiks, kura būs vajadzīgs ne mazums.

2.vietā - AUNS

Auns pēc dabas ir uzticams līdz galējībai. Ja jūs uzskatāt, ka pienācis laiks šķirties, bet Auns negrasās jūs laist vaļā, tad šķiršanās patiešām var kļūt ļoti sarežģīta. Stūrgalvīgais Auns par katru cenu centīsies atgriezt mīļoto, nonesot visus šķēršļus savā ceļā. Starp citu, šai zīmei piemīt retas spējas - viņš patiešām spēj mainīties mīlestības un ģimenes dēļ. Tā kā reizēm otrā iespēja pat var darīt jūs laimīgus.

1.vietā - SKORPIONS

Skorpiona sarkasms, asums un iekšējais spēks nav peļamas lietas, ja tās virzītas mierīgā gultnē. Taču, pasarg’ Dievs, ja viss šis arsenāls pagriezīsies pret jums! Šķiršanās no Skorpiona var kļūt par īstu katastrofu jūsu nervu sistēmai. Vienīgais veids, kā tikt cauri ar mazākiem upuriem, - censties visu izrunāt un šķirties mierīgi, paliekot draugiem.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!