Lai saprastu, kāds ir vīrietis, palūkojieties uz viņa sievieti

Lai saprastu, kāds ir vīrietis, palūkojieties uz viņa sievieti

Visvienkāršākais veids, kā izprast vīrieti ir...palūkoties uz viņa sievieti. Uz sievieti, kuru viņš ir izvēlējies, kuru iekarojis un ar kuru dzīvo kopā. Viss pārējais nav tik svarīgs, kā viņam līdzās esošā sieviete.

Stipra, ar gribasspēku, ļoti kopta sieviete - tas nozīmē, ka vīrietim ir pašcieņa, un viņš ir kaut kā vērts. Viņš dzīvē daudz sasniegs. Galveno balvu viņš jau ir ieguvis. Viņš ir ieguvis šādas sievietes mīlestību.

Uzticīga, ģimeniska sieviete, kurai ir svarīgas ģimenes vērtības, palīdzēs gūt bagātību. Arī vīrietis savās darbībās saskata resursu pavairošanu.

Gudra sieviete

- tātad gudrs ir arī vīrietis. Kopā viņi spēs realizēt vissarežģītākos plānus un radīt kaut ko varenu. Cēlsirdīga un labsirdīga sieviete - šādas īpašības piemīt arī vīrietim, viņš tās attīstīs pat tad, ja viņa prāts vēl neliek par sevi manīt. Lai gan viņš jau ir paguvis izdarīt gudru izvēli!

Laimīga un brīva, stipra un gudra, uzticama līdzgaitniece - tāda ir vīrieša-uzvarētāja sieviete. Arī tad, ja viņš savu dzīves ceļu ir uzsācis, būdams nabags, un pieļāvis ne mazums kļūdu.

Sieviete - tas ir sasniegums un balva, kuru izcīnījis vīrietis, tas ir viņa līmenis. Viņa dvēsele atspīd viņa sirdsdāmā kā spogulī.

Taču, ja pēc skata veiksmīgam un stipram vīrietim blakus ir ‘’vieglprātīga padauza’’, kā rakstīja Ains Rends, viņa karjera ir lemta neveiksmei. Pat ja viņš šobrīd ir spēka pilns un viņam ir milzumdaudz iespēju. Pēc laika viņš visu zaudēs; dvēseles dziļumos viņš pats sevi neciena, netic ilgtspējīgai veiksmei. Tāpēc ir izvēlējies ārišķīgi spožu spēļmantiņu uzvarētāja zelta kausa vietā.

Ļauna sieviete - tātad arī vīrietis savā dvēselē ir ļauns. Pat ja viņš tēlo labdari un runā labus vārdus; viņš tomēr ir izvēlējies savas patiesās dvēseles atspulgu.

Taču visskumjāk ir noskatīties, ja sevī ierāvusies un izmocīta sieviete atrodas blakus veiksmīgam un stipram vīrietim. Viņš ir izvēlējies vāju cilvēku, lai varētu to tiranizēt. Pārvērtis savu sievieti verdzenē. Tātad viņam pašam ir verga dvēsele. Un viņam ir lemts būt par kāda cita vergu.

Ja patika tev, noteikti patiks arī taviem draugiem. Padalies!

Pievienojies domubiedriem!